11.10.2017 15:46

Komiksowy trailer zapowiada film o człowieku, który stworzył Wonder Woman

Kilka dni po zaprezentowaniu finalnego zwiastuna filmu „Professor Marston and the Wonder Women”, możemy podziwiać komiksową zapowiedź tej nietuzinkowej produkcji.

Komiksowy trailer zapowiada film o człowieku, który stworzył Wonder Woman
foto: kadr z wideo

Podczas gdy trwają prace nad sequelem „Wonder Woman” z olśniewającą Gal Gadot w roli głównej, a „Liga Sprawiedliwości” szykuje się, by walczyć ze złem na ekranach kin od 15 listopada 2017, w sieci pojawiają się finalne zapowiedzi filmu, który zamiast o samej superbohaterce, opowie o jej narodzinach w głowie twórcy – profesora Marstona. 

Nowy trailer utrzymany jest w (bardzo adekwatnej do tematu) komiksowej konwencji, zapowiada najważniejsze punkty filmu i wygląda po prostu świetnie.

Akcja filmu „Profesor Marston and the Wonder Women” toczy się na początku lat 40. i opowiada o losach wykładowcy Harvardu, który pewnego dnia postanowił stworzyć komiks na temat amazońskiej księżniczki. Nie była to jedyna fanaberia uznanego psychologa. Swoje życie dzielił bowiem z dwiema kobietami: żoną Elizabeth Marston i kochanką Olive Byrne, które zainspirowały go do stworzenia postaci Wonder Woman.

profesor marston 2

W rolę profesora wcielił się Luke Evans, zaś w rolach jego wspaniałych kobiet zobaczymy Rebeccę Hall i Bellę Heathcote. Biorąc pod uwagę, że film zdaje się być połączeniem „Sztuki kochania” z tematyką superbohaterską, możemy spodziewać się naprawdę ciekawej produkcji.

Światowa premiera filmu odbędzie się 27 października 2017. Data polskiej premiery nie jest jeszcze znana.

Natalia Hluzow