01.03.2019 12:52

Krwiożercze kosmiczne stwory powracają! Zobacz zwiastun serialu "Critters: A New Binge"

W sieci zaprezentowano pierwszy zwiastun serialu "Critters: A New Binge", który jest kontynuacją słynnej serii horrorów z lat 80. XX wieku. Jak prezentują się mordercze kudłate potwory stwory?

Critters: A New Binge
foto: kadr z serialu Critters: A New Binge

Już niedługo zobaczymy kolejną inwazję Crittersów na Ziemię. Wszystko dzięki serialowi "Critters: A New Binge" powołaną do życia przez platformę Shudder. Twórcy produkcji zaprezentowali pierwszy zwiastun 8-odcinkowej historii łączącej w sobie horror i komedię. Czy tytułowi kosmici o krwiożerczych zapędach przetrwali próbę czasu?

"Critters: A New Binge" - zwiastun serialu Shudder

Kontynuacja słynnej serii zapoczątkowanej w 1986 roku powstała dzięki Warner Bros Television Group i platformie streamingowej z horrorami Shudder. W erze wszechobecnego sentymentu za latami 80. i 90. zdecydowano się przywrócić do życia stwory wymyślone ponad 30 lat temu. Czy nadal potrafią wzbudzić grozę połączoną z komizmem?

Jak widać, twórcy postanowili zachować ducha oryginału. Nie chodzi jedynie o absurdalny scenariusz, ale przede wszystkim metodę animacji Crittersów. Wykorzystano tradycyjny sposób, czyli użyto kukiełek przedstawiających tytułowe stwory. Podobne zabiegi mogliśmy zaobserwować w innym serialowym horrorze o zabarwieniu humorystycznym - "Ash kontra martwe zło". Oryginalna seria szybko zyskała status kultowej i Crittersi stali się ikoną horrorów klasy B. Nic dziwnego, że postanowiono wykorzystać ich legendę, by stworzyć nowy serial.

Laleczka Chucky
Laleczka Chucky
Przeczytaj także Laleczka Chucky dostanie własny serial. Twórca postaci pokazał teaser produkcji

"Critters: A New Binge" - kiedy premiera?

Na razie nie wiadomo, kiedy serial "Critters: A New Binge" trafi do Polski. Twórcy ogłosili jedynie premierę w Stanach Zjednoczonych. Produkcja będzie dostępna jedynie na platformie Shudder i zadebiutuje 21 marca 2019 roku. W 8 odcinkach zwariowanego serialu wystąpili między innymi Gilbert Gottfried i Thomas Lennon. Za reżyserię odpowiada Jordan Rubin. Scenarzystami "Critters: A New Binge" zostali Rubin, John Kaplan i Al Kaplan - osoby odpowiedzialne za film "Zombeavers".

>>Zobacz też: Horror pod tytułem "Porno" opowie o demonie gwałcącym mężczyzn<<

Sergiusz Kurczuk
Tagi: Zwiastuny Horror komedia Critters