17.05.2017 10:39

„Logan” w zwiastunie czarno-białej wersji

Obraz w reżyserii Jamesa Mangolda wkroczy w biel i czerń. Dostaliśmy już zwiastun „Logana” w takiej właśnie odsłonie.

„Logan” w zwiastunie czarno-białej wersji
foto: kadr z wideo

Już podczas kampanii promującej pierwotną wersję pojawiło się kilka czarno-białych zdjęć. Fani zaczęli się zastanawiać czy reżyser pozbawi film kolorów i pójdzie w ślady George'a Millera i „Mad Max: Na drodze gniewu”. Tak się stało i oto „Logan” został poddany ponownej obróbce i w takiej wersji trafi do kin w Stanach Zjednoczonych. Ponadto czarno-białe dzieło trafi również na rynek Blu-ray i DVD.

Film opowiada o tytułowym X-Manie, który z wiekiem traci swoją zdolność regeneracji. Bohater staje się wrakiem, nadużywa alkoholu, coraz trudniej jest mu przetrwać każdy kolejny dzień. Jest to zły czas dla mutantów w ogóle - już od dawna nie rodzą się nowi. Pewnego dnia okazuje się, że istnieje dziewczynka mająca te same zdolności co tytułowy bohater. Jest ona jednak poszukiwana przez oprychów spod ciemnej gwiazdy.

Scenariusz do dzieła napisał David James Kelly, a film został oznaczony kategorią wiekową R. W obsadzie oprócz Hugh Jackmana, dla którego to ostatni obraz z rolą Rosomaka, znaleźli się Patrick Stewart, Dafne Keen, Stephen Merchant, Eriq La Salle, Elise Neal oraz Elizabeth Rodriguez.

Zobaczcie zwiastun „Logana” w czarno-białej wersji:

Dzieło Jamesa Mangolda odniosło duży sukces kasowy - film w weekend otwarcia zgarnął 135 milionów dolarów (obecnie to już ponad 600 milionów). Jak już wspomnieliśmy to ostatni film z Jackmanem jako Wolverinem, ale to samo dotyczy Patricka Stewarta i jego roli Charlesa Xaviera, choć aktor jest w stanie wrócić do tej postaci, jeżeli powstanie crossover z Rosomakiem i Deadpoolem.

Którą wersję „Logana” wolisz?

Robert Skowronski
Tagi: Zwiastuny Wolverine