08.05.2017 10:34

Nadciąga „Mgła” w zwiastunie serialu na podstawie opowiadania Stephena Kinga

Stephen King w natarciu. Udostępniono kolejną zapowiedź serialu „Mgła” bazującego na twórczości autora.

Nadciąga „Mgła” w zwiastunie serialu na podstawie opowiadania Stephena Kinga
foto: kadr z wideo

Serial powstaje dla stacji Spike, a o tym jak wyszedł dowiemy się 22 czerwca 2017 roku, kiedy to „Mgła” zadebiutuje. Na ekranie pojawią się takie osoby, jak Morgan Spector, Alyssa Sutherland, Gus Birney, Danica Curcic, Okezie Morro, Luke Cosgrove, Darren Pettie, Russell Posner, Dan Butler, Isiah Washington oraz Frances Conroy. Scenarzystą i producentem wykonawczym został Christian Torpe.

Poznajcie oficjalny opis serialu:

"

Rodzina z małego miasteczka zostaje rozdarta przez brutalne przestępstwo. Gdy zmagają się z problemem pojawia się dziwna mgła, która odcina ich od reszty świata, a w niektórych przypadkach od siebie nawzajem. Wszyscy stają się dziwnymi osobowościami, walczącymi z tajemniczą mgłą i zagrożeniami, starając się utrzymać moralność i zdrowy rozsądek, gdy zasady społeczeństwa ulegają załamaniu. "

Zobaczcie kolejną zapowiedź „Mgły” zaprezentowaną podczas MTV Movie & TV Awards:

Serial ma czerpać zarówno z literackiego pierwowzoru, jak i filmu kinowego Franka Darabonta z 2007 roku.

Bob Weinstein, Harvey Weinstein oraz David Glasser są producentami wykonawczymi, z kolei producentami zostali Megan Spanjian, Matthew Signer i Keith Levine.

Na ekrany zmierzają także inne produkcje oparte na twórczości Stephena Kinga. Ma powstać serial będący ekranizacją „Pana Mercedesa”, a już 8 września 2017 otrzymamy pełnometrażowe „To”. Z kolei 11 sierpnia 2017 roku otrzymamy „Mroczną wieżę” z Matthew McConaugheyem i Idrisem Elbą.

Będziesz oglądać „Mgłę”?

Robert Skowronski
Tagi: Zwiastuny Mgła