29.12.2017 15:26

Najdziwniejszy film roku? Zobacz zwiastun do horroru „Like Me”

Jeśli lubicie naprawdę pokręcone filmy, to „Like Me” powinno Wam się spodobać. Zobacz zwiastun dziwacznego horroru w reżyserii Roberta Mocklera. 

Najdziwniejszy film roku? Zobacz zwiastun do horroru „Like Me”
foto: kadr z filmu Like Me

Połączenie „Mechanicznej Pomarańczy” z chorym klimatem „Black Mirror”. Jeśli lubicie takie klimaty, to horror „Like Me” powinien przypaść Wam do gustu. W filmie Roberta Mocklera pojawia się naprawdę psychodeliczny klimat. Na ekranie pojawiają się narkotyki, przemoc i dziwne wizje rodem ze snu osoby chorej psychicznie. Film miał światową premierę na festiwalu SXSW 2017. Pokaz wprawił widzów w osłupienie połączone z zachwytem. 

W sieci pojawił się zwiastun, który zapowiada niesamowitą atmosferę „Like Me”. 

Zaprezentowano również plakat filmu.

Like Me

O co chodzi w „Like Me”? Zuchwała samotniczka (Addison Timlin) rozpoczyna serię przestępstw, które udostępnia za pomocą mediów społecznościowych. Po wypuszczeniu wideo, w którym bohaterka dokonała skoku na sklep, zdobywa bardzo dużą popularność w sieci. Podczas podróży wzdłuż wybrzeża, napotyka na swojej drodze driftera, trolla internetowego i wąchającego klej outsidera, którzy wciągają ją w krąg chaosu, taniego żarcia i narkotyków. Film skupia się na pokazaniu izolacji, która staje się coraz częstszym zjawiskiem w zdigitalizowanym świecie.

Za produkcję odpowiedzialny jest weteran niezależnych horrorów Larry Fessenden. W filmie oprócz Timlin wystąpili również Ian Nelson, Jeremy Gardner i Nicolette Pierini. „Like Me” ukaże się w amerykańskich kinach 26 stycznia 2018 roku. Nie wiadomo, czy pojawi się w dystrybucji w naszym kraju. 

Sergiusz Kurczuk
Tagi: #Horror #Zwiastuny