18.10.2019 09:32

Netflix pokazał nową zapowiedź "Wiedźmina" z Henrym Cavillem

Włoski oddział platformy streamingowej postanowił promować "Wiedźminem" swój występ na nadchodzącym festiwalu Lucca Comics & Games 2019, który odbędzie się już pod koniec października.

Wiedźmin
foto: kadr z wideo Wiedźmin - teaser #1/netflix.com

Chociaż wciąż nie znamy daty premiery "Wiedźmina" na Netfliksie, to wiemy na pewno, że pojawi się na platformie streamingowej jeszcze w 2019 roku. Dlatego też serwis korzysta z każdej możliwości, by promować serial - włoski oddział Netfliksa podzielił się nową zapowiedzią wyczekiwanego serialu o zabójcy potworów. Wszystko dlatego, że w ramach konwentu Lucca Comics & Games 2019 odbędzie się panel dyskusyjny na temat produkcji.

Wiedźmin - nowa zapowiedź

Cały materiał trwa 15 sekund i składa się głównie z tych samych fragmentów, co pierwszy zwiastun z lipca 2019 roku. Pojawiają się jednak pojedyncze ujęcia, które różnią się od pierwszego trailera "Wiedźmina" (np. Geralt patrzący przez okno, gdy za nim widzimy paskudnego potwora). Oprócz Henry'ego Cavilla w materiale widzimy oczywiście również Freyę Allan i Anyę Chalotrę, które wcielają się kolejno w Ciri i Yennefer. Zobaczcie materiał promujący "Wiedźmina":

Wiedźmin
Wiedźmin
Przeczytaj także Netflix: „Wiedźmin” nie będzie ubogim krewnym „Gry o tron”

Za to już 27 października ruszy MCM London Comic-Con, na którym również mają być pokazane nowe fragmenty serialu. Kto wie, może dostaniemy wtedy kolejny zwiastun "Wiedźmina" i w końcu dowiemy się, kiedy produkcja zadebiutuje na Netfliksie? Wszystko powinno się stać jasne w ciągu najbliższych 2 tygodni. Na razie możemy się nacieszyć oficjalnym polskim opisem serialu, który znajdziemy na Netfliksie:

"

Wiedźmin Geralt, zmutowany łowca potworów, szuka swojego miejsca w świecie, gdzie ludzie często okazują się gorsi niż najstraszniejsze monstra. "

Twórczynią i główną scenarzystką serialu jest Lauren Schmidt Hissrich, a w głównych rolach zobaczymy wspomnianych wcześniej aktorów, czyli Henry'ego Cavilla, Freyę Allan i Anyę Chalotrę. Data premiery "Wiedźmina" pozostaje nieznana.

Zobacz także: Henry Cavill nie przygotowywał się do roli Geralta, bo grał w Wiedźmina 3

Tagi: Wiedźmin Netflix