28.12.2017 14:53

Nicholas Cage chce zamordować swoje dzieci w zwiastunie horroru „Mom and Dad”

Zapomnij o apokalipsie zombie. O wiele gorsi są rodzice owładnięci żądzą mordu własnych dzieci.

Nicholas Cage
foto: kadr z filmu Mom and Dad

Już w styczniu zadebiutuje horror z elementami komedii zatytułowany „Mom and Dad”. W sieci pojawił się zwiastun filmu. Tytuł i pierwsze kilkadziesiąt sekund trailera wskazują na pogodną komedię familijną, jednak wszystko zmienia się o 180 stopni, kiedy nagle rodzice w małym amerykańskim miasteczku zaczynają czuć potrzebę... zamordowania własnych dzieci.

Coś chyba jest na rzeczy, bo pod koniec 2017 roku na Netfliksie pojawił się film utrzymany w podobnej konwencji. W sieci opublikowano również plakat do niecodziennego filmu.

Mom and Dad

W rolach głównych występują Nicholas Cage, Selma Blair i Anne Winters. Za reżyserię odpowiedzialny jest Brian Taylor znany z takich filmów jak „Jonah Hex” czy „Ghost Rider 2”. Historia ukazana w horrorze skupia się na jednej rodzinie. 

"

Nastolatka i jej młodszy brat muszą przetrwać szalone 24 godziny, kiedy masowa histeria o nieznanym pochodzeniu dotyka rodziców, którzy są agresywnie nastawieni do swoich własnych dzieci.  "

Pozornie zwykłe życie rodzinne zmieni się w koszmar. Tytułowi tata (Cage) i mama (Blair) będą starali się użyć wszystkich dostępnych w domu narzędzi, żeby pozbawić życia swoje własne pociechy. Sytuacja na pewno się skomplikuje, kiedy z wieczorną wizytą wpadną goście. Jak zakończy się ta szalona opowieść? Czy wszyscy przetrwają napad masowej histerii? Co ją wywołało? Dowiemy się już 19 stycznia 2018 roku, kiedy film trafi do wybranych kin, na DVD oraz platformy streamingowe. 

Sergiusz Kurczuk
Tagi: Zwiastuny Horror