10.10.2017 10:37

Nowy trailer „Gwiezdnych Wojen VIII” już dostępny! Czy Kylo Ren zabije Leię?

Najnowszy zwiastun „Gwiezdnych Wojen” jest epicki, wypełniony po brzegi nowymi materiałami i zostawia nas z mnóstwem pytań, na których odpowiedzi przyjdzie nam czekać do grudnia.

Nowy trailer „Gwiezdnych Wojen VIII” już dostępny! Czy Kylo Ren zabije Leię?
foto: kadr z wideo

Choć wiadomo, ile „May The Fourth” znaczy dla fanów „Star Wars”, 9 października 2017 roku spokojnie mogą nazwać swoim nowym wielkim świętem. Disney zaprezentował nie tylko drugi oficjalny zwiastun „Ostatnich Jedi”, ale i najnowszy plakat 8. Epizodu „Gwiezdnych Wojen”. Ruszyła też przedsprzedaż biletów na pierwsze grudniowe pokazy filmu. 

Do kogo w najnowszym trailerze przemawia Snoke? Czy Kylo Ren zgładzi własną matkę? Czy Rey zdecyduje się przejść na Ciemną Stronę Mocy? Wszystkie te pytania piętrzą się w głowie po obejrzeniu drugiego oficjalnego zwiastuna „Gwiezdnych Wojen VIII”. Nie musimy się obawiać, że – jak przestrzegał nas reżyser filmu – najnowszy zwiastun „Ostatnich Jedi” zdradzi nam odpowiedzi. Na wszystkie przyjdzie nam czekać do 14 grudnia 2017, czyli do dnia premiery 8. części sagi „Star Wars”.   Tymczasem, możemy nacieszyć oczy i uszy tym, co w nowym trailerze zaserwował nam Disney. A jest na co popatrzeć (i czego posłuchać)!

Całe szczęście, sprzedaż biletów na 8. epizod „Gwiezdnych Wojen” ruszyła w Polsce 10 października 2017 z samego rana, bo po takim zwiastunie naprawdę trudno będzie się doczekać premiery. Posiadanie biletów na seans może to czekanie nieco osłodzić. Dodatkową osłodą czekania może być też plakat, opublikowany na oficjalnych kanałach „Star Wars” 9 października 2017. 

Trzeba przyznać, że również robi ogromne wrażenie. Jego odważny, czerwony kolor, sędziwe oblicze Luke’a Skywalkera i wizerunki walecznych młodych bohaterów sprawiają, że trudno przestać się w niego wpatrywać.

Życzymy Wam zatem miłego wpatrywania się w plakat i najświeższy zwiastun (co sami zamierzamy również praktykować), a w ramach przerwy polecamy sprawdzić, jak dobrze znasz „Gwiezdne Wojny”. 

Natalia Hluzow
Tagi: Star Wars Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi Kylo Ren Leia Organa Luke Skywalker