31.05.2017 13:59

Opętane seksem zakonnice w 2. zwiastunie „The Little Hours”

Jechanie po bandzie w komediach wychodzi różnie. Jednak nowy zwiastun filmu „The Little Hours” pokazuje, że może być nie tylko zabawnie, ale także ostro. 

Opętane seksem zakonnice w 2. zwiastunie „The Little Hours”
foto: kadr z filmu

Sprośne siostrzyczki znowu w akcji. Alison Brie, Aubrey Plaza oraz Kate Micucci grają trzy urocze zakonnice, które w dość nonszalancki sposób podchodzą do zasad. Gdy do zakonu przyjeżdża Massetto (Dave Franco), stają się jeszcze bardziej niesforne w swoich poczynaniach. Akcja filmu dzieje się w średniowieczu.  

„The Little Hours” to drugi film reżysera Jeffa Baeny. W 2014 roku nakręcił „Life after Beth”, komedię romantyczną, gdzie dziewczyna powraca jako zombie. Tytułową Beth zagrała wspomniana Aubrey Plaza. Aktorka ma ostatnio dobrą passę, bo znakomicie poradziła sobie w pierwszym sezonie serialu „Legion”, który nieoficjalnie należy do uniwersum X-Menów. W filmie wystąpią także John C. Reilly, Nick Offerman, Fred Armisen, Molly Shannon, Jemima Kirke, Paul Reiser oraz Adam Pally.

Film nie będzie jednak jedynym, który ukaże kobiety przywdziewające habit w trochę innym świetle, aniżeli się do tego przyzwyczailiśmy. Słynący z kontrowersji Paul Verhoeven również przygotowuje kipiącą seksem opowieść o szalonej zakonnicy. Zanim jednak jego film ruszy z planem zdjęciowym, zdążymy obejrzeć „The Little Hours”, które do dystrybucji wejdzie 30 czerwca 2017 roku. Komedia miała już swoją premierę w styczniu 2017 roku na festiwalu Sundance, gdzie reakcje były przychylne.

Patrząc na to, jak wygląda druga zapowiedź filmu, to możemy być pewni, że będzie śmiesznie i wulgarnie. Są szanse, że produkcja zrobi większe wrażenie, niż inna komedia opatrzona kategorią R, czyli wchodzący na nasze ekrany kin 9 czerwca 2017 roku „Baywatch: Słoneczny patrol”. Mieszanka golizny i fucków nie została dobrze przyjęta przez krytykę, zaś publiczność w Ameryce nieszczególnie wybrała się do kina. „The Little Hours” na pierwszy rzut jest bardziej wyzywające i skierowane do mniejszego grona odbiorców, co może działać na jego korzyść. 

Pójdziecie do kina?

Kamil Dachnij
Tagi: Zwiastuny The Little Hours