15.01.2019 15:18

Oto 1. zwiastun "Spider-Man: Far From Home". Zobaczcie Mysterio w akcji

Nareszcie Marvel Studios pokazało zwiastun "Spider-Mana: Far From Home". Tym razem Peter trafił do Europy, gdzie mierzy się z Mysterio. 

Oto 1. zwiastun "Spider-Man: Far From Home". Zobaczcie Mysterio w akcji
foto: kadr z filmu

Kilka tygodni po premierze 1. zwiastuna "Avengers: Endgame" (bo tak brzmi oficjalny tytuł "Avengers 4"), Marvel Studios opublikowało zapowiedź "Spider-Mana: Far From Home". Tym razem Peter i spółka wyjeżdżają do Europy. Na miejscu Spidey poznaje tajemniczego kuglarza ukrywającego się pod pseudonimem Mysterio (Jake Gyllenhaal). Między panami szybko dochodzi do konfliktu, w którym zwycięsko wyjdzie prawdopodobnie Pajączek (tak przypuszczamy). 

Nareszcie w sieci pojawił się debiutancki zwiastun przygód doroślejszego Spider-Mana. Widzimy w nim Elementals, Mysterio, Nicka Fury'ego i Ciocię May. Panie i panowie, oto "Spider-Man: Far From Home":

Spider-Man: Far From Home - 1. zwiastun

I chociaż ostatni raz widzieliśmy Petera rozpływającego się w powietrzu na końcu "Avengers: Infinity War", to tu widzimy go całego i zdrowego. Mało tego - chłopak używa nawet dwóch nowych strojów. Jednego czarnego, inspirowanego stealth suitem z komiksów, drugi natomiast nawiązuje nieco do "stylówki" Milesa Moralesa i wyróżnia się czarno-czerwoną kolorystyką. Ale kostiumy nie są nowością, ponieważ o nich dowiedzieliśmy się jeszcze kilka tygodni przed premierą zwiastuna.

Niedawno okazało się również, że wielu fanów filmów od Marvel Studios chcieliby ponownie zobaczyć Tobeya Maguire'a w filmie o Spider-Manie. Aktor wcielił się w Pajączka w trylogii Sama Raimiego. Na szczęście nie chodzi o zastąpienie młodego aktora pierwszym kinowym odtwórcą herosa, a jedynie drobnym występem gościnnym. Mężczyzna miałby wcielić się jedynie w... dostawcę pizzy. Myślicie, że Maguire zgodziłby się na występ w "Spider-Manie: Far From Home"?

Spider-Man: Far From Home - kiedy premiera?

Zanim na ekranie ponownie zobaczymy Toma Hollanda w roli Ścianołaza, Sony przedstawi nam pełnometrażową animacje o Milesie Moralesie - premiera "Spider-Man Uniwersum" odbyła się w dzień Bożego Narodzenia, czyli 25 grudnia 2018 roku. Jeśli chodzi zaś o Pajączka z MCU, to jego zobaczymy najpierw w "Avengers: Endgame" (kwiecień 2019), a dopiero potem w "Spider-Man: Far From Home" (lipiec 2019).

Kamil Kacperski
Tagi: Zwiastuny Disney Marvel Spider-Man: Far From Home