21.01.2019 14:29

"PEN15" - zobaczcie zwiastun serialu o życiu nastolatków

Hulu pokazało oficjalny zwiastun serialu nazwanego przewrotnie "PEN15", który opowie nam o życiu 13-latków chodzących do gimnazjum. Zobaczcie trailer.

"PEN15" - zobaczcie zwiastun serialu o życiu nastolatków
foto: kadr z wideo

Już 8 lutego 2019 roku na platformie Hulu zostanie udostępniony 1. sezon serialu "PEN15", komedii opowiadającej o dwójce 13-latek granych przez Mayę Erskine i Annę Konkle. Kobiety wcielą się w siebie z tamtych czasów. Fabuła będzie się skupiała na tym, jakie przygody można przeżyć w gimnazjum w 2000 roku i będzie nijako oparty na prawdziwych zdarzeniach, które dotknęły w szkolę Erskine i Konkle. Brzmi to trochę jak konkurencja dla "Sex Education" Netfliksa.

W związku z tym zobaczymy sceny, w których dziewczyny po raz pierwszy próbują piwa, ćwiczą całowanie na rogach od łóżka, czy po raz pierwszy się masturbują. Maya i Anna praktycznie wszystko przeżywają razem, robią razem i ogólnie zachowują się jak najlepsze przyjaciółki. Zobaczcie zwiastun "PEN15":

>> Zobacz także: Powstaje horror pod tytułem "Porno". Opowie o demonie gwałcącym mężczyzn <<

PEN15, czyli nowa komedia o nastolatkach

Twórcy chcą pokazać "prawdziwe życie 13-latków, otoczonych przez innych 13-latków w czasach, w których najlepszy dzień może się skończyć za pomocą kilku słów napisanych długopisem w toalecie". Cóż, wnioskując po zwiastunie możemy być praktycznie pewni, że zadanie się udało. 

Pierwszy sezon w całości zostanie udostępniony już 8 lutego 2019 roku na platformie Hulu. Będzie liczył 10 odcinków. Erskne i Konle będą producentkami wykonawczymi serialu, a w tej roli będą im towarzyszyli: Zvibleman, Andy Samberg, Akiva Schaffer, Jorma Taccone, Becky Sloviter, Marc Provissiero, Brooke Pobjoy, Debbie Liebling i Gabe Liedman. 

Kamil Kacperski
Tagi: Zwiastuny Hulu