13.12.2017 18:06

Pierwszy, reżyserski zwiastun filmu „Kobiety mafii” Patryka Vegi jest już dostępny!

Daria, Hokus Pokus, Futro, Siekiera i Spuchnięta Anka – poznaj kobiety mafii z najnowszego filmu Patryka Vegi.

Pierwszy, reżyserski zwiastun filmu „Kobiety mafii” Patryka Vegi jest już dostępny!
foto: materiały prasowe

Po „Niebezpiecznych kobietach” z warszawskiej policji i niepoprawnych lekarkach z „Botoksu”, przyszedł czas na złowieszcze „Kobiety mafii

Od dziś, czyli 13 grudnia 2017 roku, można zobaczyć pierwszy zwiastun tego (jak zawsze) opartego na prawdziwych zdarzeniach i (jak zawsze) mocnego kina, pełnego seksu, przemocy i wszelkich znanych Polakom przekleństw. Patryk Vega w ramach premiery zaprezentował go w swoich mediach społecznościowych w wersji reżyserskiej (czyli wybitnie długiej i bez cenzury). Jak wypadł zwiastun i jak zapowiada się nadchodzący film? Oceńcie sami:

Jak widać, Vega trzyma się swojego stylu i nie zamierza z niego rezygnować, co - jak również widać - odpowiada pewnemu gronu polskich aktorek i aktorów. Do weteranek jego filmów, czyli Agnieszki Dygant, Olgi Bołądź oraz Katarzyny Wranke, dołączyły tym razem Agnieszka Popławska i młodziutka Julia Wieniawa. W filmie nie zobaczymy Mai Ostaszewskiej, której gwiazda lśniła w „Pitbullach”, lecz której nie zależało chyba aż tak bardzo na byciu twarzą produkcji Vegi. Powrócą natomiast znani i lubiani przez fanów reżysera Piotr Stramowski, Tomasz Oświeciński, Sebastian Fabjański, a także Bogusław Linda.

Wszystkie kobiety mafii z filmu Vegi od kilku dni można też podziwiać na plakatach. Poza portretami bohaterek, znajdują się na nich też ich złote sentencje, jak np.: „Skłodowska-Curie odkryła rad i polon, a kobiety nie mogą robić dragów?” czy „Co widział we mnie mój mąż? Nic. Kutas nie ma oczu.”. Wszystkie możecie zobaczyć (i przeczytać!) poniżej:

Film „Kobiety mafii” trafi do kin 23 lutego 2018 roku. Będzie to piąty film Patryka Vegi w ciągu ostatnich 3 lat. Reżyser nie planuje jednak odpoczynku po tak aktywnym okresie i, ku radości jednych i rozpaczy innych widzów, przygotowuje się już do kolejnej produkcji. Tym razem w filmie „Small World” będzie demaskował mroczny świat handlarzy dziećmi.

Natalia Hluzow
Tagi: #Kobiety mafii #News #Patryk Vega