09.08.2019 15:26

Oto zwiastun ostatniego sezonu "Mr Robota". Znamy też datę premiery produkcji

Długo oczekiwany 4. sezon "Mr Robota" nareszcie doczekał się pierwszego teasera i daty premiery. Zobaczcie zwiastun ostatniej serii przygód Elliota Aldersona.

Mr Robot
foto: Jose Perez / SplashNews.com/East News

Program z Ramim Malekiem w roli głównej zadebiutował w 2015 roku, a prace nad 4. sezonem produkcji "Mr Robot" trwały od końcówki 2017 roku. Malek był jednak zajęty ze względu na nagrania do "Bohemian Rhapsody". Nareszcie nadszedł koniec oczekiwania - nowy sezon jest już blisko.

Mr Robot - w sieci pojawił się teaser 4. sezonu

W sieci pojawił się bowiem kolejny oficjalny teaser 4. sezonu "Mr Robota", który pojawi się w telewizji już jesienią 2019 roku. Nowe odcinki są zapowiadane słowami: "Czy ty to też widzisz?", a samo wideo przedstawia Maleka, który nerwowo przechadza się po ulicach. Zobaczcie teaser:

kadr z serialu Mr. Robot
kadr z serialu Mr. Robot
Przeczytaj także Rami Malek powraca w zapowiedzi finałowego sezonu "Mr. Robot"

Oficjalnie potwierdzono również, że będzie to ostatni sezon "Mr Robota" i opowieści o grupie hakerów walczących ze złą korporacją. Serial doczekał się przedłużenia w grudniu 2018 roku, ale już wówczas grający w serialu Christian Slater stwierdził, że 4. sezon będzie prawdopodobnie jego ostatnim. W rozmowie z serwisem Collider przyznał bowiem: 

"

Myślę, że to będzie ostatni sezon. Twórca Sam Esmail zawsze powtarzał, że ma plan na 4-5 sezonów i nie chciał specjalnie przedłużać historii wątkami, które nie mają wpływu na główną fabułę. Dlatego myślę, że 4. sezon będzie ostatni. Wiem, że scenarzyści pracują obecnie nad zamknięciem historii, ale nie mam pojęcia, co się wydarzy. Wszystko się okaże. "

Twórcy nie zdradzili jeszcze dokładnej daty premiery 4. sezonu "Mr Robota". Wiemy jednak, że na pewno nowe przygody Elliota Aldersona zobaczymy już jesienią 2019 roku.

Zobacz także: Ciekawostki o Ramim Maleku

Tagi: News Seriale Zwiastuny Mr. Robot