12.12.2017 16:01

Poznaj Świętego Mikołaja z piekła rodem w zwiastunie filmu „Once Upon a Time at Christmas”

Jeśli denerwuje Cię przesłodzony obraz świąt Bożego Narodzenia, to horror „Once Upon a Time at Christmas” jest dla Ciebie! 

Poznaj Świętego Mikołaja z piekła rodem w zwiastunie filmu „Once Upon a Time at Christmas”
foto: materiały promocyjne

Masz dość wszechobecnych Mikołajów, którzy rubasznie uśmiechają się na każdym kroku? Zapach pierniczków doprowadza Cię do szału? A może radosny trel kolędników nie daje Ci spać? Jeśli na jedno z tych pytań odpowiedź brzmi „TAK!”, to mamy film w sam raz dla Ciebie. Chociaż tytuł „Once Upon a Time at Christmas” brzmi, jak kolejna świąteczna komedia familijna pokroju „Kevina samego w domu”, to tak naprawdę ten film jest zaprzeczeniem wszystkiego, co wiesz o symbolu skomercjalizowanej Gwiazdki.

Zamiast pociesznego grubasa w czerwonym stroju, rozdającego prezenty, mamy prawdziwego skurczybyka terroryzującego okolicę. Jego żona w niczym nie przypomina pulchnej starszej pani o miłym usposobieniu. Jest raczej świąteczną wersją Harly Quinn. Oto jak prezentuje się plakat tego horroru z okazji świąt.

ONCE-UPON-A-TIME-AT-CHRISTMAS

A tutaj macie zwiastun, czyli Mikołaj i Mikołajowa w akcji:

Oficjalny opis fabuły rozwiewa wszelkie wątpliwości.

"

Poznajcie Mikołaja i jego żonę: on jest jednookim upiorem, ona seksowną blondynką, machającą kijem bejsbolowym. Ta para seryjnych morderców terroryzuje święta w jednym z miasteczek w stanie Nowy Jork, wieloma okropnymi zbrodniami. Na pierwszy rzut oka wygląda, jakby ich ofiary wybierane są przypadkowo - Mikołaj z supermarketu, zakochana para, niewinna rodzina. Licealistka Jennifer i sprytny gliniarz Sam znajdą się na tropie złowieszczego planu stojącego za morderstwami. Czy uda im się powstrzymać zabójstwa, zanim nadejdą święta i czy zostanie ktoś, kto będzie mógł je świętować? "

W filmie Paula Tantera wystąpili: Laurel Brady, Susannah Mackay, Simon Phillips, Sayla de Goede, Brook Fletcher, Barry Kennedy, Jeff Ellenberger i Devon Mary Doherty. „Once Upon a Time at Christmas” wkrótce trafi na DVD i na platformy streamingowe. A jeśli mało Wam strasznych Mikołajów, zapraszamy do naszego zestawienia

Sergiusz Kurczuk
Tagi: Zwiastuny Horror