11.10.2019 15:14

"Rattlesnake": Netflix zaprezentował zwiastun swojego nowego horroru

Netflix zaprezentował zwiastun nowego filmu grozy zatytułowanego "Rattlesnake". Czy samotna matka wygra wyścig z czasem i odwdzięczy się tajemniczej kobiecie za uratowanie córki?

Rattlesnake
foto: kadr z filmu Rattlesnake

Październik za pasem, a więc kina, stacje telewizyjne i platformy streamingowe są pełne horrorów. Zarówno klasyki, jak i nowości. Do tej drugiej kategorii należy najnowsza produkcja Netfliksa pod tytułem "Rattlesnake". W sieci ukazał się pierwszy zwiastun filmu.

"Rattlesnake" - zwiastun horroru Netflix

Historia opowiada o samotnej matce, w którą wcieliła się Carmen Ejogo ("True Detective", "Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda", "Obcy: Przymierze"), która podczas podróży z córeczką, spotyka się z dziwnym wydarzeniem. Dziewczynkę gryzie tytułowy grzechotnik i jedyne źródło pomocy pochodzi od tajemniczej kobiety, mieszkającej na pustyni. Szybko okazuje się, że pomoc, wiąże się z makabryczną spłatą długu. Bohaterka będzie musiała rozpocząć walkę z czasem.

Jeśli spodziewacie się duchów, potworów i zdeformowanych kanibali biegających za ofiarami z długimi nożami, to się rozczarujecie. "Rattlesnake" to horror psychologiczny i bliżej mu do dreszczowca niż kina gore, co nie oznacza, że nie może przerazić widzów. W sieci oprócz zwiastuna pojawił się również plakat nadchodzącego filmu.

Watykan
Watykan
Przeczytaj także „Watykański Netflix” wystartuje w 2020 roku. Polacy mają taki od roku
Rattlesnake

Reżyserem produkcji został Zak Hilditch znany z takich produkcji "1922" czy "These Final Hours". W pozostałych rolach wystąpili Theo Rossi ("Luke Cage") i Emma Greenwell ("Shameless").

Foto; kadr ze zwiastuna "The New Mutants"
Foto; kadr ze zwiastuna "The New Mutants"
Przeczytaj także Horrory 2020: jakie filmy grozy zadebiutują w 2020 roku?

"Rattlesnake" - kiedy premiera?

Produkcja trafi do bazy Netfliksa tuż przed Halloween. Premiera odbędzie się 25 października 2019 roku.

Eli
Eli
Przeczytaj także "Eli" - zobacz przerażający zwiastun nowego horroru Netfliksa

Zobacz też: Gwiazda "Stranger Things" w zwiastunie horroru "The Turning"

Tagi: Zwiastuny Horror Netflix