12.04.2017 15:45

Roboty w średniowieczu w zwiastunie „Transformers: Ostatniego Rycerza”

Tak jak obiecali twórcy w nowej odsłonie serii „Transformers” przeniesiemy się do minionych wieków. Zobaczcie co nas czeka w nadchodzącym dziele Michaela Baya.

Roboty w średniowieczu w zwiastunie „Transformers: Ostatniego Rycerza”
foto: kadr z wideo

Widzieliśmy już pierwszy zwiastun „Ostatniego Rycerza”, a także ten utrzymany w „młodzieżowym” tonie. Przyszła kolej na następną zapowiedź dzieła na podstawie scenariusza Arta Marcuma, Matta Hollowaya oraz Kena Nolana.

„Transformers: Ostatni Rycerz” będzie już piątą odsłoną serii, która została zapoczątkowana w 2007 roku. Na ekranie zjawią się nie tylko wielkie roboty, ale również minidinoboty. Co ciekawe, pojawią się także postacie historyczne, w tym król Artur, Winston Churchill oraz... naziści. Poznajcie oficjalny opis fabuły.

Na ekranie zobaczymy jak ludzie i wielkie mechy prowadzą wojnę. Optimus Prime zniknął. Klucz do uratowania przyszłości leży zakopany w przeszłości, w ukrytej historii Transformerów na Ziemi. Ocalenie świata leży na barkach nietypowego sojuszu: Cade’a Yeagera, Bumblebee, angielskiego lorda i profesora z Oxfordu. W „Transformers: Ostatni Rycerz” ścigani stają się bohaterami. Bohaterowie będą złoczyńcami.

Zobaczcie ostatni zwiastun filmu „Transformers: Ostatni Rycerz”:

Na ekran powrócą Mark Wahlberg jako Cade Yeager, Josh Duhamel jako Porucznik Lennox czy też Stanley Tucci w roli Joshuy Joyce'a. Nowymi twarzami będą młodziutka Isabela Moner, Jerrod Carmichael, Laura Haddock, John Goodman, John Turturro, Gil Birmingham, Jean Dujardin oraz sir Anthony Hopkins.

Ponownie reżyseruje Michael Bay, a obraz zawita do kin 23 czerwca 2017 roku. Studio Paramount Pictures udostępniło już daty premier kolejnych części serii „Transformers”. Jednym z tych filmów będzie spin-off o Bumblebeem.

Bay zdradził z kolei, że w planach jest 14 kolejnych odsłon cyklu. Jak dotychczas seria zarobiła na siebie 3,77 miliarda dolarów, więc nie ma się czemu dziwić, że studio chce na tej franczyzie zarobić jeszcze dużo więcej zielonych.

Jak Ci się podoba nowy zwiastun filmu „Transformers: Ostatni Rycerz”?

Robert Skowronski
Tagi: Zwiastuny Transformers