07.08.2019 16:21

"Rodzina Addamsów" straszy w drugim zwiastunie, nawiązując do popularnego horroru

W sieci zadebiutowała druga zapowiedź animacji "Rodzina Addamsów". Zwiastun zawiera nawiązanie do słynnego horroru.

Foto: kadr ze zwiastuna filmu "Rodzina Addamsów"
Foto: kadr ze zwiastuna filmu "Rodzina Addamsów"

W sieci pojawił się drugi zwiastun jednej z najbardziej wyczekiwanych animacji tego roku. "Rodzina Addamsów" powraca by siać strach wśród najmłodszych, nawiązując przy tym do popularnego filmu grozy. O czym opowie najnowsza wersja przygód koszmarnej rodzinki?

"Rodzina Addamsów" - drugi zwiastun i data premiery

Animację "Rodzina Addamsów" zobaczymy na ekranach kin już 25 października 2019 roku. Pierwsza zapowiedź filmu pojawiła się na początku czerwca. Drugi zwiastun prezentuje się następująco:

"Rodzina Addamsów" - fabuła

Najnowsza wersja "Rodziny Addamsów" pokaże nam same początki najokropniejszej familii w popkulturze. W produkcji zobaczymy, jak Morticia i Gomez zakładają rodzinę i wprowadzają się do nowego domu. Jak sugeruje zwiastun, główna oś fabularna skupi się na relacjach Addamsów z członkami lokalnej społeczności. Szykuje się zatem nie lada zabawa. W filmie znalazło się również miejsce dla nawiązania do popularnego horroru. W najnowszym zwiastunie widzimy Wednesday trzymającą czerwony balonik. Matka dziewczynki zwraca wówczas uwagę, że zazwyczaj za takim gadżetem podąża przerażający klaun. Nie może chodzić o nikogo innego, jak o Pennywise'a - klauna z "To"

Foto: kadr ze zwiastuna filmu "Rodzina Addamsów"

"Rodzina Addamsów" - obsada i twórcy

Reżyserami animowanej "Rodziny Addamsów"Conrad Vernon i Greg Tiernan, zaś za scenariusz odpowiedzialny jest Matt Lieberman. W oryginalnej wersji filmu głosu bohaterom użyczyli Oscar Isaac, Charlize Theron, Chloë Grace Moretz, Finn Wolfhard, Nick Kroll i Allison Janney. Usłyszymy również popularnego rapera Snoop Dogga, jako kudłatego kuzyna Cosia.

Zobacz też: Zobacz, jak rodzina Addamsów tańczy do Ramones

Tagi: Film News Zwiastuny To Horror Rodzina Addamsów