20.01.2016 16:53

„Sąsiedzi 2” kontra studentki w pierwszym zwiastunie

Seth Rogen i Rose Byrne będą musieli ponownie zmierzyć się z mieszkającymi po sąsiedzku balangowiczami. Tym razem ich życie będą uprzykrzać panie. Zobaczcie zwiastun „Sąsiadów 2”.

„Sąsiedzi 2” kontra studentki w pierwszym zwiastunie
foto: kadr z wideo

Za kamerą, tak jak przy poprzedniej części stanął Nicholas Stoller, a w obsadzie oprócz wymienionej wyżej dwójki znowu znalazł się Zac Efron. Nowymi twarzami są zaś Chloe Grace Moretz, Selena Gomez, Dave Franco, Christopher Mintz-Plasse, Kiersey Clemons, Beanie Feldstein oraz Lisa Kudrow.

Trailer zdradza nam, że raz jeszcze możemy się spodziewać kloacznego i seksistowskiego humoru, potężnej dawki rzucania mięsem oraz wszystkiego tego, co nieodpowiednie i obraźliwe. Akurat w przypadku tej produkcji należy to odbierać jako atut. Obraz na polskie ekrany ma trafić 27 maja 2016 roku.

Zobaczcie pierwszy zwiastun „Sąsiadów 2”:

Mac i Kelly Radnerowie (Seth Rogen i Rose Byrne) wraz z małym dzieckiem mieszkają w domu na przedmieściach i spodziewają się kolejnej pociechy. Postanawiają sprzedać dotychczasowe miejsce zamieszkania i przenieść się gdzieś, gdzie będzie im przestronniej i wygodniej. Niestety w ich spokojnym życiu pojawia się koszmar - w sąsiedztwie otwiera się stowarzyszenie studentek, które kochają imprezować. Dziewczyny są jeszcze bardziej szalone, niż panowie z pierwszej części. Kto teraz kupi dom? Na pomoc przybywa dawny wróg, dziś już przyjaciel - Teddy Snaders (Zac Efron).

Udostępniony został też plakat zapowiadający film:

Czekacie na „Sąsiadów 2”?

Robert Skowronski
Tagi: Zwiastuny Sąsiedzi