09.08.2019 10:25

Shia LaBeouf gra... swojego ojca w filmie "Honey Boy". Zobaczcie zwiastun

Aktor przygotował scenariusz filmu i jest również jednym z jego producentów. "Honey Boy" ma zawierać wiele wątków autobiograficznych z życia LaBeoufa. Zobaczcie wideo.

Shia LaBeouf gra... swojego ojca w filmie "Honey Boy". Zobaczcie zwiastun
foto: kadr z wideo "Honey Boy Official Trailer"/youtube.com

Shia LaBeouf jest prawie nie do poznania w nowym zwiastunie filmu "Honey Boy", w którym gra postać inspirowaną jego prawdziwym ojcem. Mężczyzna jest przebrany w wyjątkowo niemodny strój, łysieje, ale nadal utrzymuje swoje długie włosy i znęca się nad swoim synem. W tej roli zobaczymy Noah Jupe'a i Lucasa Hedgesa. Panowie wcielają się w dziecięcą gwiazdę, której kłopoty przypominają te Shii LaBeoufa - w końcu aktor sam przez to przeszedł jako była "gwiazdeczka Disneya".  

Shia LaBeauf gra "swojego ojca" w filmie Honey Boy

Do sieci właśnie trafił pierwszy oficjalny zwiastun "Honey Boya". Zobaczcie zapowiedź dramatu inspirowanego prawdziwym życiem Shii LaBeoufa:

Shia LeBeouf
Shia LeBeouf
Przeczytaj także Shia LeBeouf doczekał się filmu biograficznego. Aktor nie zagra w nim siebie

Tak jak wspomnieliśmy - aktor jest autorem scenariusza, natomiast reżyserem został Alma Har'el. "Honey Boy" jest inspirowany życiem Shii LaBeoufa i opowiada historię młodego aktora Otisa Lorta, który z dziecięcej gwiazdy staje się nadzieją Hollywood. Wraz z dorastaniem Lort poznaje mroczne strony sławy.

W oficjalnej zapowiedzi filmu możemy przeczytać, że LaBeouf napisał scenariusz w ramach terapii odwykowej. Przyznał, że chociaż pogodził się z ojcem, to wciąż czasami czuje rany. Zaznaczył również, że "Honey Boy" nie powstał, aby pomóc komukolwiek - Shia LaBeouf pomagał tylko sobie:

"

To było terapeutyczne wyzwanie - musiałem zagrać pewną wersję swojego ojca, byłego klauna i kryminalisty. Fetyszyzowanie swojego bólu, sprzedawanie go i czucie się z tego powodu winnym jest dziwne. Pisanie tego scenariusza było bardzo egoistyczne. Nigdy nie miałem podejścia typu: "O, ten film pomoże ludziom". To nigdy nie był mój cel. Ja po prostu się rozpadałem. "

"Honey Boy" trafi do kin w USA już 8 listopada 2019 roku. Film zdążył już zadebiutować na wielu międzynarodowych festiwalach, gdzie spotkał się z przychylnymi ocenami ze strony krytyków. 

Zobacz także: Shia LaBeouf został skazany na rok więzienia w zawieszeniu 

Tagi: Zwiastuny Shia LaBeouf