19.12.2018 09:46

Snowball zostaje superbohaterem w nowym zwiastunie filmu "Sekretne życie zwierzaków domowych 2"

W sieci pojawiła się najnowsza zapowiedź filmu "Sekretne życie zwierzaków domowych 2", która przybliża postać królika o imieniu Snowball. Zwierzątko postanowio założyć własną drużynę superbohaterów.

Sekretne życie zwierzaków domowych 2
foto: kadr z filmu Sekretne życie zwierzaków domowych 2

Filmy superbohaterskie są obecnie tak popularne, że ich fanami są nawet zwierzątka domowe. Tego przynajmniej dowodzi nowa zapowiedź animacji Illumination Entertainment "Sekretne życie zwierzaków domowych 2". Zaprezentowano w nim postać królika Snowballa, który postanowił zasmakować życia superherosa.

"Sekretne życie zwierzaków domowych 2" - nowy zwiastun

Na początku listopada 2018 roku zaprezentowaną pierwszy zwiastun filmu, którego głównym bohaterem był pies Max w oryginalne przemawiający głosem Pattona Oswalda. Tym razem widzimy Snowballa (Kevin Hart), który okazuje się fanem superbohaterów.

Królik ma na sobie kostium typowy dla złotej ery komiksu superbohaterskiego - lśniący obcisły spandeks, maska i obowiązkowa peleryna. Chociaż uniform Snowballa przypomina trochę pierwsze wdzianko Batmana, zwiastun ewidentnie odnosi się do produkcji Marvela. Przyłapany przez Maksa Snowball wykonuje gest przywodzący na myśl Spider-Mana, jego właścicielka nazywa go Kapitanem Snowballem, a pod koniec królik udaje, że bierze udział w zgromadzeniu superherosów. Podobne spotkania odbywali komiksowi Avengers.

"Sekretne życie zwierzaków domowych 2" - kiedy premiera?

W drugiej części filmu "Sekretne życie zwierzaków domowych" ponownie zobaczymy, jak pupile bawią się pod nieobecność swoich właścicieli. Produkcja jest kontynuacją animacji z 2016 roku, która zyskała bardzo dużą popularność na całym świecie. Za sequel ponownie będą odpowiadać Chris Renaud (reżyseria) i Brian Lynch (scenariusz). Do oryginalnej obsady głosowej oprócz Harta powrócą Jenny SlateEric StonestreetEllie Kemper, Lake BellDana CarveyHannibal Burress, i Bobby Moynihan. Pojawią się też nowi aktorzy Tiffany Haddish, Nick Kroll, Pete Holmesoraz sam Harrison Ford. Oswald jest również nowym nabytkiem. W pierwszej części filmu za Maksa mówił komiks Louis C.K., który w związku z oskarżeniami o niewłaściwe zachowania seksualne stracił rolę w komedii familijnej. Film zapowiedziano na 7 czerwca 2019 roku. Na razie nie zdradzono daty polskiej premiery filmu. 

Sergiusz Kurczuk
Tagi: Zwiastuny Harrison Ford Sekretne życie zwierzaków