23.03.2018 17:34

Dean i Sam z „Supernatural” przeniosą się do animacji „Scooby Doo”

Wszystko wskazuje na to, że fani braci Winchester już niebawem zobaczą ich w wersji animowanej. I to nie byle jakiej! Dean i Sam przeniosą się do świata jednej z najsłynniejszych kreskówek wszech czasów, gdzie poznają Scoobiego i jego przyjaciół. 

Supernatural i Scooby Doo
foto: kadr z wideo

W nadchodzącym odcinku „Supernatural” główni bohaterowie będą mieli do rozwiązania wyjątkową zagadkę, nad którą będą pracować wraz z drużyną Scoobiego Doo. Dean i Sam zostaną wessani przez telewizor, za pośrednictwem którego przeniosą się do świata znanego z kreskówki. Stacja The CW, która emituje serial od 12 lat, przygotowała specjalny rozszerzony zwiastun tego wyjątkowego odcinka.

Zwiastun crossovera „Supernatural” i „Scooby Doo”

Już w najbliższy czwartek, 29 marca 2018 roku, Dean i Sam nie tylko spotkają postaci z popularnej kreskówki, ale też rozwiązywać typową dla serialu „Scooby Doo” zagadkę pełną duchów, tajemnic i humoru. Sam odkryje też, że zarówno on, jak i jego brat nawet w wersji animowanej mogą naprawdę zginąć. Dean będzie jednak bardziej przejęty losem Scoobiego niż własnym i jako wielki fan strachliwego psiaka zrobi wszystko, by nie stała mu się krzywda. Zwiastun odcinka możecie zobaczyć poniżej: 

Co ciekawe, nie tylko Dean jest fanem Scoobiego. Do uwielbienia animowanej serii przyznał się też twórca „Supernatural”, Eric Kripke. O nadchodzącym odcinku powiedział:

"

Dla mnie jako dla dzieciaka, który wychował się na Scoobym Doo, to jeden z momentów w karierze, kiedy jestem naprawdę onieśmielony. Nie mogę uwierzyć, że serial, który stworzyłem, łączy się z czymś tak ikonicznym jak Scooby Doo. Siedzę już w tym od jakiegoś czasu, ale to naprawdę mnie powaliło. To było naprawdę fantastyczne. "

Stacja The CW emituje „Supernatural” od 2006 roku. Obecnie trwa już 13. sezon serialu. W Polsce telewizja TVN 7 zaprezentowała jedynie pięć sezonów produkcji. Odcinek ze Scoobym Doo zostanie wyemitowany w USA 29 marca 2018 roku. 

Natalia Hluzow
Tagi: Zwiastuny Scooby-Doo Supernatural