18.05.2018 14:29

Tessa Thompson jest dziewczyną telemarketera w zwiastunie filmu „Sorry to Bother You”

W produkcji o odnoszącym sukcesy telefonicznym sprzedawcy Cassiusie (Lakeith Stanfield), wystąpią również: Terry Crews, Armie Hammer, Patton Oswalt, David Cross, a także Danny Glover. Szykuje się naprawdę zabawny film. 

Tessa Thompson jest dziewczyną telemarketera w zwiastunie filmu „Sorry to Bother You”
foto: materiały prasowe

Cassius Green to niespełniony i nieszczęśliwy facet, który mieszka w garażu swojego wujka (Terry Crews) ze swoją dziewczyną Detroit (w tej roli Tessa Thompson). Mężczyzna znajduje pracę w telemarketingu, zajmując pozycję telefonicznego sprzedawcy. Po kilku nieudanych rozmowach z klientami, z pomocą przychodzi mu kolega z pracy, Langston (Danny Glover), który podpowiada młodemu, by ten zaczął używać swojego „białego głosu”.

Okazuje się, że dzięki owemu „białemu głosowi” (którym jest David Cross), Cassius szybko zaczyna odnosić ogromne sukcesy i w przeciągu kilku miesięcy zarabia ogromne pieniądze, co pozwala mu i Detroit wynieść się z garażu jego wujka i zamieszkać we własnym apartamencie. Jednak okazuje się, że tak naprawdę pieniądze szczęścia nie dają:

Od zera do milionera

W filmie występuje jeszcze Armie Hammer, który gra jednego z kolegów z pracy Cassiusa, Steve'a Lifta. Pojawia się również znany z „The Walking Dead” Steven Yeun. On również wciela się w telemarketera o pseudonimie Squeeze. Reżyserem oraz scenarzystą produkcji jest Boots Riley, który zdobył popularność jako raper o tym samym pseudonimie. 

Według twórców, „Sorry to Bother You” ma nie tylko śmieszyć swoim czarnym i absurdalnym humorem, ale również być swojego rodzaju komentarzem społecznym. Riley w scenariuszu starał się zawrzeć takie tematy, jak: mass media, aktywizm i ruchy społeczne, problemy z minimalną płacą, wyścig szczurów i korporacyjne manewrowanie, ale również i policyjna brutalność.

Premiera filmu Sorry to Bother You

Film „Sorry to Bother You” zadebiutuje w kinach już 13 lipca 2018 roku. Pójdziecie do kin zobaczyć tę gwiazdorską obsadę?

Kamil Kacperski
Tagi: Zwiastuny Tessa Thompson