21.03.2018 13:08

Netflix zaprezentuje kolejny niepokojący thriller sci-fi. Zobacz zwiastun filmu „The Titan”

Nadchodząca produkcja po raz kolejny przeniesie nas w niedaleką przyszłość, w której zbliża się zagłada ludzkości. Tym razem będą próbowali jej zapobiec Sam Worthington, Taylor Schilling i Tom Wilkinson.

The Titan
foto: screen ze strony Netflix

Netflix ogłosił kolejną premierę swojej oryginalnej produkcji i zaprezentował jej pierwszy zwiastun. „The Titan” opowie historię z pogranicza horroru i thrillera science-fiction skupioną na eksperymencie genetycznym, który ma zapobiec wyginięciu ludzkości. Film, podobnie jak „Anihilacja”, ma nie tylko straszyć i zachwycać efektami, lecz przede wszystkim dawać do myślenia. 

O czym jest „The Titan”?

Najnowsza produkcja ma być osadzona w niedalekiej przyszłości i opowiadać o żołnierzach, którzy zdecydowali się wziąć udział w przełomowym eksperymencie genetycznym. Naukowcy chcąc ochronić ludzkość przed wyginięciem na umierającej Ziemi, postanowili przyspieszyć ewolucję człowieka, by lepiej adaptował się do nowych warunków i był w stanie przenieść się na inną planetę. 

Do udziału w projekcie zgłosiła się rodzina Ricka Janssena, pilota Air Force, który postanowił zostać jednym z królików doświadczalnych. Choć początkowo wszystko zdaje się iść zgodnie z planem, żona żołnierza zaczyna zauważać, że Rick zamiast ewoluować, zaczyna zmieniać się w przedziwną, wodną kreaturę. 

„The Titan” - obsada

W główną rolę wcieli się znany z „Avatara” Sam Worthington. Jako jego żona partnerować mu będzie Taylor Schilling, którą użytkownicy Netfliksa mieli szansę oglądać już w pięciu sezonach „Orange is the New Black”. W filmie wystąpi też Tom Wilkinson jako prof. Martin Collingwood, naukowiec stojący za projektem The Titan, Agyness Deyn jako jego pomocnica oraz znana z „Gry o tron” Nathalie Emmanuel, która będzie jednym z żołnierzy poddających się eksperymentowi. 

„The Titan” - oficjalny zwiastun

Film wyreżyserował Lennart Ruff,  zaś jego scenarzystą jest Max Hurwitz. Zwiastun „The Titan” jest dostępny na oficjalnym kanale Netflix:

„The Titan” - kiedy premiera na Netflix?

Film trafi na platformę Netflix już za kilka dni. Premiera odbędzie się 30 marca 2018 roku. „The Titan” ma także zadebiutować w amerykańskich kinach. Premiera zaplanowana jest na maj 2018. 

Natalia Hluzow
Tagi: News Zwiastuny Netflix The Titan