25.07.2016 11:20

„The Walking Dead” w zapowiedzi 7. sezonu

Ożywione zgniłe ciała powracają w poszukiwaniu świeżego mięsa do skonsumowania. Zobaczcie zwiastun 7. sezonu „The Walking Dead”.

„The Walking Dead” w zapowiedzi 7. sezonu
foto: kadr z wideo

Z góry uprzedzamy, że głośny cliffhanger z zakończenia ostatniej serii nie znajduje tu swojego rozwikłania. Aczkolwiek twórcy nakręcili przecież scenę śmierci dla każdej z 11 postaci, aby wykluczyć ewentualność wycieknięcia do sieci faktycznego rozwiązania tajemnicy. Można jednak zaryzykować stwierdzenie, że w 7. serii odcinków serialu zobaczymy ponownie Daryla, jak i Glenna. Aczkolwiek oryginalny komiks sugerowałby, że to właśnie ostatni z wymienionych pożegna się z życiem. Twórcy jednak już nie raz rozmijali się z tym, co mogliśmy zobaczyć na papierze.

Przypominamy, że ostatni odcinek 6. sezonu zakończył się w momencie, w którym bohaterowie klęczeli u stóp Negana granego przez Jeffreya Deana Morgana. Trzymając w ręku kij baseballowy zadał nim (prawdopodobnie) śmiertelny cios jednej z postaci. 23 października 2016 roku, będzie miał premierę 7. sezon „The Walking Dead”. Wtedy już będziemy mieli pewność co do losu postaci.

W oczekiwaniu na premierowe odcinki udostępniony został podczas Comic-Con 2016 zwiastun 7. serii. Złożyły się na niego sceny retrospektywne z tych najstarszych epizodów oraz tych ostatnich. Znalazło się też miejsce na coś świeżego - poznajemy króla Ezekiela (Khary Patyon) i jego Królestwo. To właśnie wokół tej postaci będzie zapewne osnuta fabuła nowych odcinków.

Zobaczcie zwiastun 7. sezonu „The Walking Dead”:

Czekamy zatem na premierę i mamy nadzieję, że fani serialu będą usatysfakcjonowani przedstawieniem nowych wydarzeń. Scott M. Gimple zabrał głos w sprawie kontrowersyjnego finału. Showrunner przyznał, że rozumie zdenerwowanie widzów, ale decyzja o takim zakończeniu sezonu była w pełni świadoma:

"

Uważam, że zrobiliśmy dużo dobrego dla serialu dając widzom historię, która im się podoba i sądzę, że mogę ich prosić o kredyt zaufania, bo to wszystko jest częścią planu. Wiem, co wydarzy się podczas premiery 7. sezonu i sądzę, że to wykorzystuje potencjał stworzony w tym finale. Przewidywaliśmy krytykę fanów. Widownia serialu jest bardzo różna i czuje się zobligowana do dzielenia się opiniami. To jest część świata, w którym żyjemy. Wiem, że opowiadamy większą historię i jakie miejsce ma w niej to wydarzenie. Najgorsze w tym jest to, że nie możemy powiedzieć widzom „dlaczego”. "

Jak Wam się podoba zwiastun 7. sezonu „The Walking Dead”?

Robert Skowronski
Tagi: Zwiastuny The Walking Dead