17.03.2017 10:40

„Transformers: Ostatni Rycerz” w „młodzieżowym” zwiastunie

Nowy zwiastun filmu „Transformers: Ostatni Rycerz” został przygotowany z myślą wyświetlania go przed seansami „Pięknej i Bestii”. Z tego względu skupia się na dziecięcych bohaterach. Zobaczcie.

„Transformers: Ostatni Rycerz” w „młodzieżowym” zwiastunie
foto: kadr z wideo

Obraz Michaela Baya zawita do kin 23 czerwca 2017 roku. Mogliśmy już zobaczyć zwiastun „Ostatniego Rycerza”, a teraz przyszła kolej na następny. Scenariusz do widowiska o wielkich mechach dostarczyli Art Marcum, odpowiedzialny też za tekst „Iron Mana”, Matt Holloway („Punisher: Strefa wojny”) oraz Ken Nolan („Helikopter w ogniu”). Lorenzo di Bonaventura, Don Murphy i Tom DeSanto zostali producentami obrazu.

 „Transformers: Ostatni Rycerz” będzie już piątą odsłoną serii, która została zapoczątkowana w 2007 roku. Na ekranie zjawią się nie tylko wielkie roboty, ale również minidinoboty, które można zobaczyć w poniższym zwiastunie. Co ciekawe, pojawią się także postacie historyczne, w tym król Artur, Winston Churchill oraz... naziści. Poznajcie oficjalny opis fabuły:

"

„Ostatni rycerz” wywraca do góry nogami mitologię serii Transformers i zmienia znaczenie słowa bohater. Ludzie i Transformery prowadzą wojnę. Optimus Prime zniknął. Klucz do uratowania przyszłości leży zakopany w przeszłości, w ukrytej historii Transformerów na Ziemi. Ocalenie świata leży na barkach nietypowego sojuszu: Cade’a Yeagera, Bumblebee, angielskiego lorda i profesora z Oxfordu. W życiu każdego przychodzi czas, że może coś zmienić. W „Transformers: Ostatni Rycerz” ścigani stają się bohaterami. Bohaterowie będą złoczyńcami. Tylko jeden świat przetrwa: ich lub nasz. "

Do obsady powrócą Mark Wahlberg jako Cade Yeager, Josh Duhamel jako Porucznik Lennox czy też Stanley Tucci w roli Joshuy Joyce'a. Są też jednak nowi dla serii aktorzy: Isabela Moner, Jerrod Carmichael, Laura Haddock, John Goodman, John Turturro, Gil Birmingham, Jean Dujardin oraz sir Anthony Hopkins.

Zobaczcie „młodzieżowy” zwiastun filmu „Transformers: Ostatni Rycerz”:

Studio Paramount Pictures udostępniło już daty premier kolejnych części serii „Transformers”. Jednym z tych filmów będzie spin-off o Bumblebeem.

Jak Ci się podoba zwiastun filmu „Transformers: Ostatni Rycerz”?

Robert Skowronski
Tagi: Zwiastuny Transformers