26.03.2018 10:40

Trwale okaleczona aktorka zostaje porwana przez psychopatę w brutalnym zwiastunie „Ghostland”

W sieci pojawił się nowy zwiastun filmu „Ghostland”. Horror okrył się złą sławą po wypadku na planie zdjęciowym, w którym na stałe ucierpiała jedna z aktorek. 

 Emilia Jones i Taylor Hickson w filmie Ghostland
kadr z filmu Ghostland

„Ghostland” to nowy horror Pascala Laugiera. Maniacy horrorów na pewno kojarzą dobrze oceniany film reżysera z 2008 roku, zatytułowany „Martyrs. Skazani na strach”. Film opowiadał o ledwo żywej dziewczynie znalezionej w lesie, która całe życie była katowana przez najbliższych. Po 15 latach bohaterka zamierza się zemścić. Nowa produkcja przypomina trochę „Martyrs. Skazani na strach”. Główne bohaterki przeżyły morderczy atak szaleńca w nowym domu. Po 16 latach postanawiają wrócić na miejsce zbrodni. Okazuje się, że koszmar nie minął. W sieci pojawił się nowy, brutalny zwiastun „Ghostland”. 

„Ghostland” - nowy zwiastun

Pierwsza zapowiedź budziła niepokój i była wypełniona przemocą, zarówno tą, która wydarzyła się przed laty, jak i atakami z teraźniejszości. Jednak w najnowszym trailerze dzieje się zdecydowanie więcej. Między innymi w pełnej krasie pojawia się tajemniczy Fat Man - główny antagonista bohaterek. 

Jak widać, nie zabrakło scen przemocy. Akcja filmu rozgrywa się na dwóch płaszczyznach. Widzowie zobaczą, jakie piekło główne bohaterki przeżyły jako nastolatki. Jednak podczas powrotu do domu ciotki po latach, wcale nie będzie przyjemniej. Dziwny grubas i postacie wyglądające na demony nie tylko zajmą się dręczeniem Beth i Very psychicznie. Dziewczyny zostaną również nieźle poturbowane.

Taylor Hickson - aktorka okaleczona na planie „Ghostland”

Niestety Taylor Hickson, która wcieliła się w młodą Verę, nie zapamięta współpracy z Laugierem zbyt dobrze. Wszystko z powodu wypadku, do którego doszło podczas kręcenia filmu. Pod koniec roku 2016 nagrywano scenę, podczas której aktorka miała uderzyć ciałem w szklaną powierzchnię drzwi. Podczas kolejnego dubla dziewczyna uderzyła zbyt mocno, wybijając szybę i raniąc sobie lewą część twarzy. Obrażenia były na tyle poważne, że aktorka do końca życia może mieć widoczne blizny. Hickson pozwała producentów „Ghostland” za niedopilnowanie przepisów bezpieczeństwa na planie horroru. Nie wiadomo, czy lekarzom uda się usunąć blizny. 

Film „Ghostland” wejdzie do polskich kin 4 maja 2018 roku. 

Sergiusz Kurczuk
Tagi: Zwiastuny Horror