08.08.2019 14:15

Tsunami zombie nadciąga w drugim zwiastunie filmu "Zombie Tidal Wave". Kiedy premiera?

Nadciąga kolejny przedstawiciel kina grozy klasy Z. W sieci zadebiutował drugi zwiastun filmu "Zombie Tidal Wave". Kiedy premiera?

Foto: kadr ze zwiastuna filmu "Zombie Tidal Wave"
Foto: kadr ze zwiastuna filmu "Zombie Tidal Wave"

Premiera najnowszego dzieła twórcy "Rekinado" zbliża się wielkimi krokami. Z tej właśnie okazji do sieci trafił drugi zwiastun filmu o fali zombie - "Zombie Tidal Wave". Co tym razem przygotował dla nas Anthony C. Ferrante? Kiedy premiera filmu i kto znalazł się w obsadzie? Poniżej znajdziecie wszystko, co wiemy o produkcji.

"Zombie Tidal Wave" - drugi zwiastun i fabuła

"Zombie Tidal Wave" to historia marynarza, który przewodzi niewielkiej społeczności. Pewnego dnia dochodzi do pęknięcia dna oceanu, w wyniku czego dochodzi do inwazji wodnych zombie. Jakby tego było mało, nadciąga fala tsunami niosąca ze sobą tysiące nieumarłych. W drugim zwiastunie otrzymujemy lepsze spojrzenie na cudownie kiczowatych umarlaków oraz niekonwencjonalne próby radzenia sobie z nimi poprzez... grę na gitarze.

"Zombie Tidal Wave" - twórcy

Reżyserem filmu jest Anthony C. Ferrante, który wraz z Darby Parker i Joshem LeBlancem napisał również scenariusz. Ferrante to człowiek, któremu miłośnicy kina grozy najniższych lotów zawdzięczają wszystkie części z serii "Rekinado".

Foto: kadr ze zwiastuna filmu "Zombie Tidal Wave"

"Zombie Tidal Wave" - obsada

W roli głównej w "Zombie Tidal Wave" wystąpił, doskonale znany z "Rekinado", Ian Ziering. W filmie zobaczymy również Erich Chikashi, Cheree Cassidy, Shelton Jolivette, Tatum Chiniqui oraz Angie Teodora Dick.

Producenci "Sharknado" domagają się Oscarów dla swojego filmu
Producenci "Sharknado" domagają się Oscarów dla swojego filmu
Przeczytaj także Producenci "Sharknado" domagają się Oscarów dla swojego filmu

"Zombie Tidal Wave" - premiera

Film "Zombie Tidal Wave" ukaże się 17 sierpnia 2019 roku na kanale SyFy, z okazji cyklu "Off the Deep End Weekend".

Lubicie kino grozy klasy Z? Jeśli tak, koniecznie weźcie udział w quizie naszego autorstwa. Sprawdzicie w nim swoją wiedzę o naprawdę złych horrorach.

Zobacz też: "Laleczka Chucky", "Koszmar z ulicy Wiązów", "Sharknado" - czy słynne horrory dzieją się w tym samym uniwersum?

Tagi: Film News Zwiastuny Horror zombie