26.07.2018 16:27

W sieci pojawił się przerażający zwiastun „Slender Mana”

Przerażający potwór bez twarzy powraca, by straszyć niewinne i bezbronne nastolatki. Zobaczcie nowy, kinowy trailer „Slender Mana”. Premiera filmu odbędzie się już niebawem.

Slender Man
foto: kadr z wideo

Legendy o smukłym mężczyźnie krążą w sieci już od dawna. Wieść niesie, że ta budząca grozę postać ma bardzo wysokie, szczupłe ciało i wyjątkowo długie ręce i macki. Slender Man nosi czarny garnitur, białą koszulę i czerwony krawat, nie posiada natomiast twarzy.

Sam zwiastun „Slender Mana” może spowodować gęsią skórkę. Nieprzyjemna atmosfera, przygnębiająca muzyka, a oprócz tego przerażająca tytułowa postać bez twarzy powodują, że nie będzie to film dla osób ze słabymi nerwami:

Slender Man już niedługo w kinach

Film opowie historię grupy nastoletnich dziewczyn, które ruszają na poszukiwania swojej zaginionej koleżanki Katie. Szybko odkrywają, że licealistka miała obsesję na punkcie Slender Mana:

"

Jest jak wirus. Wnika pod skórę, opanowuje myśli, wdziera się w każdą komórkę, opętuje. I znikasz gdzieś, skąd nie ma powrotu. Slender Man wprowadza swoje ofiary w stan transu i nigdy nie dowiadujemy się, co dzieje się z nimi później, po prostu giną, nie wracają. "

Scenariusz do „Slender Mana” napisał David Birke znany z „13 grzechów” i „Elle”. Reżyserią zajął się natomiast Sylvain White, pracujący przy serialu „Mentalista”. W tytułową postać wciela się etatowy straszak z wielu horrorów - Javier Botet. Premiera filmu odbędzie się już 17 sierpnia 2018 roku.

Kamil Kacperski
Tagi: Zwiastuny Slender Man