18.05.2017 09:59

Walka o losy świata w zwiastunie filmu „Transformers: Ostatni Rycerz”

Zobaczcie wypełniony po brzegi akcją zwiastun z gigantycznymi mechami w roli głównej. Nadciąga nowa odsłona serii „Transformers”.

Walka o losy świata w zwiastunie filmu „Transformers: Ostatni Rycerz”
foto: kadr z wideo

Ostatni Rycerz” rzuca nowe światło na legendę Transformerów i definiuje na nowo, co to znaczy być bohaterem. Ludzie i Transformery toczą wojnę, Optimus Prime odszedł. Klucz do uratowania naszej przyszłości jest skryty w przeszłości, w sekretnej historii pobytu Transformerów na Ziemi. Misja uratowania naszej planety spoczęła na barkach niezwykłej ekipy: Cade’a Yeagera (Mark Wahlberg), Bumblebee, angielskiego lorda (sir Anthony Hopkins) i profesor Oxfordu (Laura Haddock).

Są chwile, gdy przyszłość jest w naszych rękach. W filmie „Transformers: Ostatni Rycerz” ścigani staną się bohaterami. Bohaterowie staną się zdrajcami. Tylko jeden świat przetrwa: ich lub nasz. Przekonajcie się o tym poprzez międzynarodowy zwiastun filmu Michaela Baya z polskimi napisami:

Obraz powstał na podstawie scenariusza Arta Marcuma („Iron Man”), Matta Hollowaya („Punisher: Strefa wojny”) oraz Kena Nolana („Helikopter w ogniu”). Lorenzo di Bonaventura, Don Murphy i Tom DeSanto zostali producentami. „Transformers: Ostatni Rycerz” to już piątą odsłoną serii, która została zapoczątkowana w 2007 roku. Film trafi na polskie ekrany 23 czerwca 2017 roku.

Na tym historia robotów się nie skończy - studio Paramount Pictures udostępniło już daty premier kolejnych części serii „Transformers”. Jednym z tych filmów będzie spin-off o Bumblebeem. Bay zdradził z kolei, że w planach jest 14 kolejnych odsłon cyklu.

Oprócz wymienionych wcześniej aktorów na ekranie zjawią się również Isabel Moner, Stanley Tucci, Josh Duhamel, Gemma Chan oraz John Turturro. W najnowszej odsłonie w fabułą zostaną wplatane postacie historyczne, w tym król Artur, Winston Churchill oraz naziści.

Obejrzysz „Transformers: Ostatni Rycerz”?

Robert Skowronski
Tagi: Zwiastuny Transformers