16.08.2017 14:46

Wejdź do kanału, w którym mieszka Pennywise w zwiastunie VR filmu „To”

„To” już niebawem zagości na ekranach kin. Zanim odbędzie się premiera ekranizacji powieści Stephena Kinga, studio Warner Bros. zaprasza wszystkich amatorów horrorów do przeżycia na własnej skórze spotkania z demonicznym klaunem Pennywisem. 

Wejdź do kanału, w którym mieszka Pennywise w  zwiastunie VR filmu „To”
foto: kadr z filmu

Zło czai się w ciemnościach. Wie to każdy fan kina grozy. Ale dzięki nowoczesnym technologiom, straszni bohaterowie horrorów nigdy nie byli tak namacalni. Tuż przed premierą filmu „Annabelle: Narodziny zła”, pojawił się krótki film stworzony w technice VR, pozwalający dosłownie wejść do nawiedzonego domu. Przed nami premiera kolejnego filmu, który ma za zadanie przyspieszyć bicie serca. Mowa o remake'u „Tego” na podstawie powieści Stephena Kinga. Wszyscy, którzy nie mogą się doczekać spotkania z morderczym klaunem Pennywisem, na pewno ucieszą się z VR-owej wersji „Tego”.

Na YouTube pojawił się 4-minutowy film zatytułowany „IT: Float”. Możemy w nim przejść się uliczkami Derry. Bardziej odważni fani na pewno skorzystają z okazji i zejdą do kanałów, w których czai się coś niepokojącego. Pod chodnikiem znajduje się cała masa czerwonych balonów. Ale jest coś jeszcze. Coś o wiele gorszego niż łatwo pękające, elektryzujące się zabawki z gumy. Na wszystkich śmiałków czeka To. Przygodę zaczynamy podobnie jak w zwiastunie filmu. Obserwujemy świat z perspektywy Georgiego, który ściga swój ukochany stateczek z papieru. Łódeczka wpada jednak do odpływu kanalizacyjnego, w którym siedzi Pennywise. Podroż do kanałów nie należy do najprzyjemniejszych, a demoniczny klaun potrafi napędzić strachu. Szybko atmosfera zagęszcza się jeszcze bardziej. Co się stanie, gdy pęknie ostatni balonik? Zobaczcie sami.

Premiera „Tego” już 8 września 2017 roku. W filmie Andresa Muschiettiego wystąpią Bill Skarsgård w tytułowej roli oraz Jaeden LieberherJeremy Ray TaylorSophia LillisFinn WolfhardWyatt OleffChosen JacobsJack Grazer, jako dzieci zmagające się z potwornym klaunem

Sergiusz Kurczuk
Tagi: Zwiastuny To