26.07.2019 10:48

Will Smith ścigany przez Willa Smitha w nowym zwiastunie "Gemini Man"

Już w październiku będziemy mogli podziwiać podwójną rolę Willa Smitha w filmie "Gemini Man". Tymczasem, Paramount Pictures podzieliło się nowym zwiastunem produkcji.

Foto: kadr ze zwiastuna filmu "Gemini Man"
Foto: kadr ze zwiastuna filmu "Gemini Man"

W sieci zadebiutował kolejny zwiastun filmu "Gemini Man" (pl. "Bliźniak"), w reżyserii Anga Lee. O czym opowie film akcji z Willem Smithem w roli głównej?

Will Smith ścigany przez Willa Smitha w nowym zwiastunie "Gemini Man"  

Fabuła filmu "Gemini Man" skupia się wokół osoby Henry'ego Brogana. Jest on funkcjonariuszem Agencji Bezpieczeństwa Narodowego, który planuje przejść na emeryturę. Okazuje się jednak, że wydano na niego wyrok śmierci, a wykonać go ma jego młodsza wersja

O filmie mówiło się w Hollywood już od 20 lat - pierwszy zarys scenariusza powstał jeszcze w latach 90. Swojego czasu reżyserią "Gemini Mana" zainteresowani byli między innymi Tony Scott ("Top Gun") i Curtis Hanson ("Tajemnice Los Angeles"). Ostatecznie jednak wykupiono od Disneya prawa do filmu, a na stołku reżyserskim wylądował Ang Lee. 

Tak prezentuje się najnowszy zwiastun filmu "Gemini Man":

Will Smith filmy
Will Smith filmy
Przeczytaj także Najlepsze filmy z Willem Smithem: "Jestem legendą", "Faceci w czerni", "Siedem dusz"

"Gemini Man" - obsada, premiera

U boku Willa Smitha zobaczymy Mary Elizabeth Winstead, Clive'a Owena i Benedicta Wonga. Premiera filmu zaplanowana została na 25 października 2019 roku

Zobacz też: 30 najlepszych filmów akcji w historii

Tagi: Zwiastuny Will Smith Film akcji