17.05.2017 11:22

Wyraź się. Jest polski zwiastun „Emotki. Film”

Każdego dnia wysyłamy ponad 6 miliardów emotikonów. Nic dziwnego, że doczekały się one swojego własnego filmu.

Wyraź się. Jest polski zwiastun „Emotki. Film”
foto: kadr z wideo

Bohaterem filmu jest emotka o imieniu Gene. Jako jedyny jest w stanie przybierać różne formy i wyrażać różne stany. Jego towarzysze mają przypisaną tylko jedną ekspresję twarzy. Gene chce być jednak taki jak wszyscy. Razem z przyjacielem Hi-5 i łamaczką kodów, Jailbreaker, udaje się w podróż poprzez aplikacje (Candy Crush Saga, Dropbox, Instagram, Just Dance, Spotify, Twitter, YouTube, Crackle, Facebook, Shazam, Snapchat, Twitch), by odnaleźć swoją tożsamość i trafić ostatecznie do Chmury.

Animowana komedia „Emotki. Film” rozbawi nas w kinach już 13 października 2017 roku. Obraz powstaje dla studia Sony Pictures Animation, a jego reżyserem jest Anthony Leondis mający na koncie m.in. „Lilo i Stich 2: Mały feler Sticha”. On jest też współscenarzystą dzieła do spółki z Ericem Siegelem.

Zobaczcie polski zwiastun „Emotki. Film”:

W oryginalnej wersji językowej swoich głosów na potrzeby filmu użyczyli Maya Rudolph, James Corden, Ilana Glazer, Sofia Vergara, Steven Wright, Jennifer Coolidge, Jake T. Austin i Patrick Stewart.

O „Emotki. Film” opowiedział jego reżyser, Anthony Leondis:

"

Każdy, od przedszkolaka aż po babcie, codziennie wysyła innym emotikony, aby wyrazić miłość, frustrację czy szczęście. Wszyscy jesteśmy związani z tymi wirtualnymi symbolami, które wysyłamy, aby wyrazić siebie. Utorowały sobie one drogę do przedstawienia bogatej historii im poświęconej. Każdy będzie w stanie się z nimi utożsamić. "

Na świecie obraz swoją premierę będzie miał wcześniej niż w Polsce, gdyż 28 lipca 2017 roku.

Obejrzysz „Emotki. Film”?

Robert Skowronski
Tagi: Zwiastuny