14.06.2018 14:55

Zabawa, która zakończyła się morderstwem, czyli zwiastun slashera „It's Only a Game”

Czasem zwykła zabawa może zakończyć się tragicznym w skutkach finałem. Co czeka bohaterki filmu „It's Only a Game”?

It's Only a Game
foto: kadr z filmu It's Only a Game

Czasem warto przyjrzeć się niszowym produkcjom. Szczególnie takim, które są debiutami. Tak jest w przypadku filmu z pogranicza slashera i thrillera zatytułowanego „It's Only a Game”. Horror jest debiutem firmy producenckiej Debtor Entertainment oraz reżyserskim pierwszym razem Daniela Emery'ego Taylora. W sieci pojawił się pierwszy zwiastun produkcji. 

„It's Only a Game” - zwiastun horroru

Twórcy postanowili wypromować swoje dzieło. W tym celu zamieścili pierwszy zwiastun „It's Only a Game”, który zaczyna się nie pozornie. Ostatnie sceny są jednak bardzo niepokojące.

W trailerze widzimy grupę dziewcząt, które bawią się w wywoływanie duchów. Szybko okazuje się, że zabawa przeradza się w prawdziwy horror. Chociaż motyw był wykorzystany wielokrotnie, „It's Only a Game” zapowiada się całkiem porządnie. Nie zabraknie paranormalnych zjawisk, krwi i przerażających masek na twarzach oprawców

Oprócz zwiastuna możemy delektować się również budzącym lęk plakatem filmu.

It's Only a Game

Taylor w rozmowie z portalem Dread Central zdradził, jak należy patrzeć na jego dzieło. 

"

Ludzie pytają nas, czy to właściwie jest slasher, film o duchach, thriller, i tak dalej - a moja odpowiedź zawsze brzmi tak samo: „tak i nie”. Są tu wszystkie z tych gatunków i żaden z nich. Jedyne, co mogę zdradzić, to że to całkiem niecodzienne zjawisko, które wyróżnia się na tle standardowym slasherom i filmom o zombie.  "

Nie zabrakło też oficjalnego opisu filmu.

"

Pokręcona historia o młodej dziewczynie porwanej przez dziwaczny kult, który ma zamiar wskrzesić ducha pradawnej wiedźmy. "

Taylor odpowiada również za scenariusz „It's Only a Game”. Produkcją zajął się James Azrael. W Filmie wystąpili między innymi G. Larry Butler i Alicia Clark. Premiera została zapowiedziana na rok 2018. Niestety na razie „It's Only a Game” pojawi się jedynie na festiwalach filmowych. 

Sergiusz Kurczuk
Tagi: Zwiastuny Horror