17.05.2017 10:16

Zabójcze rekiny w zwiastunie „47 Meters Down”

Czyżby kroił się kolejny hit z rekinami? Nadchodzący film „47 Meters  Down” doczekał się nowego trailera i wszystko zapowiada, że nie zawiedzie widzów lubiących podwodny terror.  

Zabójcze rekiny w zwiastunie „47 Meters Down”
foto: kadr z filmu

Niewiele brakowało, aby kolejny thriller o rekinach zamiast trafić do kin, wylądował na DVD i VOD. Jednak „47 Meters Doewn” ostatecznie zawita na dużym ekranie w Stanach Zjednoczonych 16 czerwca 2017 roku. Film przeżył także zmianę tytułu, bo wcześniej nazywał się „In the Deep”. Szczęśliwy finał jednak co raz bliżej. Zobaczcie nowy zwiastun:  

Wyreżyserowany przez Johannesa Robertsa, twórcy horroru „Po tamtej stronie drzwi” z 2016 roku, podwodny thriller opowiada o dwóch siostrach, Lisie (Mandy Moore) oraz Kate (Claire Holt), które zostały uwięzione w klatce do obserwowania żarłaczy ludojadów. Została im godzina, aby wydostać się z pułapki.

Twórcy „47 Meters Down” prawdopodobnie będą chcieli powtórzyć osiągnięcie „183 metry strachu” z 2016 roku, który zrobił niemałą furorę wśród zwolenników survivalowego thrillera i zarobił 119 milionów dolarów przy budżecie nie przekraczającym 20 mln. W przeciwieństwie do tego tamtego obrazu, będącego historią walki osamotnionej kobiety z wygłodniałym i szalenie sprytnym rekinem, nowy thriller Robertsa na papierze zapowiada się ciekawiej. Siostry otoczone rekinami i z kończącym się tlenem mają niewiele czasu, aby wyjść cało z opresji. Na ile się to sprawdzi w praktyce, dowiemy się za jakiś czas. Film nie ma jeszcze polskiej premiery, ale miejmy nadzieję, że zostanie wprowadzony do dystrybucji. 

Czekacie na film?

Kamil Dachnij
Tagi: Zwiastuny 47 Meters Down