12.05.2017 11:01

Zagadkowy zwiastun „Twin Peaks”

Do sieci trafił tajemniczy trailer (jakby to była nowość w przypadku tego serialu) nadchodzącego sezonu „Twin Peaks”, a w nim m.in. Miguel Ferrer i David Lynch.

Zagadkowy zwiastun „Twin Peaks”
foto: kadr z wideo

Rzuciliśmy już okiem na dobrze znane twarze pod 25 latach, były też zdjęcia z „Twin Peaks”, a teraz dostaliśmy kolejną zapowiedź serialu, który wraca 21 maja 2017 roku. W Polsce widzowie będą mogli oglądać odcinki na HBO Polska. Całość składać się będzie z 18 odcinków, z których każdy trwa godzinę.

W obsadzie znaleźli się m.in. Kyle MacLachlan, Laura Dern, Michael Horse, Harry Goaz, Grace Zabriskie, Naomi Watts, Harry Dean Stanton, Everett McGill, Jim Belushi i Jennifer Jason Leigh. Jednak lista płac jest dużo dłuższa (217 aktorów) i zawiera także nazwiska Trenta Reznora i Eddiego Veddera. Robi to niesamowite wrażenie i aż nie sposób usiedzieć w miejscu snując teorie na temat tego, jak oni wszyscy zostaną wplątani w fabułę.

Na ekranie obecni będą również David Lynch, twórca serialu, oraz zmarły w styczniu 2017 roku Miguel Ferrer, który zdążył jeszcze powrócić do roli niesympatycznego agenta Alberta Rosenfielda. Zobaczycie ich poniżej w zapowiedzi „Twin Peaks”:

Peggy Lipton, czyli serialowa Norma Jennings, opowiedziała o powrocie do kultowej produkcji:

"

25 lat później wracamy do tych samych przestrzeni i nie da się ukryć, że parę rzeczy się zmieniło, ale wiele z nich - wcale. Myślę, że tego właśnie oczekują fani. Nie wydaje mi się, żeby oczekiwali dużych zmian. Myślę, że znacznie bardziej zależy im na powrocie do momentu, w którym ostatnio przerwaliśmy. "

Wiemy też, że do serialu powróci słynna Pieńkowa Dama, w którą wcielała się Catherine Coulson. Aktorka zdążyła nakręcić część scen przed śmiercią we wrześniu 2015 roku.

Co wybierasz?

Robert Skowronski
Tagi: Zwiastuny Twin Peaks