18.10.2017 13:43

Zmutowana żmija kontra grupa hip-hopowców, czyli zwiastun horroru „Snake Outta Compton”

Kiedy mutujący wąż zaatakuje kolebkę słynnych raperów z Zachodniego wybrzeża, pokonać go może tylko skład hip-hopowców. Odważysz się obejrzeć zapowiedź filmu „Snake Outta Compton”?

Zmutowana żmija kontra grupa hip-hopowców, czyli zwiastun horroru „Snake Outta Compton”
foto: materiały prasowe

Kalifornijskie miasto Compton do tej pory było znane głównie jako miejsce, z którego pochodzą tacy raperzy, jak Dr.Dre, Tyga, Ice Cube, Game, YG, Eazy-E, Kendrick Lamar, Jaba, MC Eiht, WC czy Sean Kingston. Okazuje się, że urodzili się tam nie tylko przedstawiciele hip-hopu. Na naszych oczach dochodzi do powstania kolejnej ikony horroru klasy B. Z Compton pochodzi bowiem ogromny wąż. Konkretnie jest to żmija rogata, która rośnie do ogromnych rozmiarów i terroryzuje całe miasto.

Potwór dołącza do wieloletniej tradycji filmów kina grozy, w których głównymi bohaterami były monstrualne zmutowane zwierzęta. Okazuje się, że jedynymi osobami, które mogą pokonać zagrożenie, są członkowie hip-hopowego składu. Brzmi niedorzecznie? Taki właśnie jest ten film. „Snake Outta Compton” można określić mianem miksu „Dnia próby”, „CB4”„Anakondy”. Na szczęście twórcy zdają sobie sprawę, jak absurdalne jest ich dzieło i film w zasadzie więcej wspólnego z komedią, niż horrorem, o czym świadczą plakat, jak i zwiastun. Zresztą plakat i tytuł filmu są parodią słynnego albumu składu N.W.A. „Straight Outta Compton”.

Snake Outta Campton

Zwięzły oficjalny opis fabuły w sumie podkreśla najważniejsze elementy filmu „Snake Outta Compton”. 

"

Grupa raperów w momencie, kiedy ma wejść do studia, by nagrać pierwszą płytę, staje się jedyną nadzieją w walce z gigantycznym mutującym wężowym potworem.  "

Za scenariusz odpowiedzialny jest Hank Braxtan, który również pomógł Timowi Johnsonowi w pisaniu scenariusza. W rolach głównych występują Ricky Flowers Jr.,Motown Maurice oraz Donte Essien. Film dystrybuować będzie firma Automatic Entertainment. Premiera przewidywana jest na rok 2018. Wygląda na to, że mordercze monstrualne rekiny, będą musiały ustąpić miejsca nowemu królowi potwornych horrorów komediowych

Sergiusz Kurczuk
Tagi: Zwiastuny Horror