09.08.2019 13:49

Zwiastun "6 Hot Chicks in a Warehouse" zapowiada najbardziej absurdalny film ostatnich lat

Film "6 Hot Chicks in a Warehouse" to gratka dla fanów kina klasy Z. Produkcja jest dokładnie o tym, o czym mówi tytuł. Uwaga na duże stężenie absurdu!

kadr z filmu 6 Hot Chicks in a Warehouse
foto: kadr z filmu 6 Hot Chicks in a Warehouse

Są takie filmy, których twórcy już na etapie scenariusza wiedzą, że nie mają szansę na Oscary. Mało tego! Doskonale zdają sobie sprawę, że nie zasługują nawet na Złote Maliny, ponieważ pomysł na fabułę jest tak głupi, że wielu widzom nie mieści się on w głowie. Taka sytuacja dotyczy dzieła zatytułowanego "6 Hot Chicks in a Warehouse".

"6 Hot Chicks in a Warehouse" - zwiastun filmu

Jeśli po przeczytaniu tytułu zaczynacie się zastanawiać, czy z Waszym angielskim jest wszystko w porządku, to od razu uspokajamy, że nie macie się czym martwić. Nie doszukujcie się też żadnych poetyckich metafor. Film "6 Hot Chicks in a Warehouse"  jest dokładnie o tym, o czym mówi tytuł - o sześciu gorących laskach uwięzionych w magazynie. Jeśli po dotarciu do tego momentu artykułu nadal nie wyłączyliście strony, to znaczy, że jesteście gotowi, żeby zobaczyć ociekający absurdem zwiastun tego nietypowego połączenia thrillera i komedii.

Fabuła skupia się na tytułowych gorących laskach, czyli sześciu atrakcyjnych modelkach podstępnie porwanych i umieszczonych w opuszczonym magazynie. Cały chory plan wymyślił szalony fotograf Adrian (Oliver Malam), który postanowił zmusić swoje ofiary, by ze sobą walczyły. Ich pojedynki na śmierć i życie  ku swojej uciesze fotografuje. Chory pomysł zrodził się z powodu odrzucenia, jakiego doświadczył ze strony kobiet. Jest więc to forma zemsty na modelkach, które odrzuciły jego zaloty.

6 Hot Chicks in a Warehouse

Ta niskobudżetowa niezależna brytyjska produkcja miała swoją światową premierę w roku 2017, ale dopiero teraz "6 Hot Chicks in a Warehouse" będzie można obejrzeć w Stanach Zjednoczonych. Dystrybucją filmu zajęła się firma Indican Pictures, która zamieściła na początku sierpnia powyższy zwiastun. Reżyserem "6 Hot Chicks in a Warehouse" jest Simon Edwards. W tytułowych rolach wystąpiły Elesha Thorn, Sabine Crossen, Jessica Messenger, Jade Wallis, Emma Lock i Raluca-Sandra Moore. W obsadzie znaleźli się również Diana Prince, Max Rudd, Holly Springett, André Van Driessche i Kris Smith.

Biedna podróbka Predatora w zwiastunie filmu „The Dawnseeker”
Biedna podróbka Predatora w zwiastunie filmu „The Dawnseeker”
Przeczytaj także Biedna podróbka Predatora w zwiastunie filmu „The Dawnseeker”

"6 Hot Chicks in a Warehouse" - kiedy premiera?

Produkcja trafi jedynie na płyty DVD. Można zamawiać ją w pre-orderze na stronie Indican Pictures do 6 września 2019 roku. Trudno powiedzieć czy kiedykolwiek "6 Hot Chicks in a Warehouse" trafi do oficjalnej dystrybucji w Polsce. Miłośnicy filmów klasy Z mogą jednak próbować kupić to arcydzieło za pośrednictwem internetu. Jeśli znajdą się jacyś amatorzy filmów ze złą grą aktorską, drętwymi dialogami, kiepską reżyserią, bezsensownym scenariuszem, słabymi zdjęciami i amatorskim montażem, czekają na nich 93 minuty świetnej zabawy.

Zobacz też: Najbardziej absurdalny horror doczekał się sequela. Zobacz zwiastun „Another WolfCop”

Tagi: Zwiastuny thriller