02.11.2017 15:24

Zwiastun nowego filmu z Margot Robbie tylko dla dorosłych

„I, Tonya” – najnowsza produkcja z udziałem Margot Robbie – została oznaczona jako film tylko dla widzów dorosłych.

Zwiastun nowego filmu z Margot Robbie tylko dla dorosłych
foto: kadr z wideo

Film, w którym już niebawem świat ujrzy nowe wcielenie Margot Robbie to produkcja niewielkiej wytwórni NEON. Opowiada o losach Tony’i Harding, amerykańskiej łyżwiarki figurowej, która była bohaterką jednego z najbardziej szokujących skandali w świecie sportu. Kilkukrotna mistrzyni w łyżwiarstwie figurowym została usunięta ze Związku Łyżwiarstwa Figurowego po tym, jak w 1994 roku wykazano, że jej bliscy byli powiązani z atakiem na jej konkurentkę – Nancy Kerrigan.

Margot Robbie wcieli się w tytułową Tonyę. W filmie wystąpią również: Sebastian Stan w roli byłego męża łyżwiarki – Jeff Gillooly, Julianne Nicholson jako Diane Rawlison, Allison Janney jako matka Tonyi i Caitlin Carver w roli Nancy Kerrigan. Za kamerą stanął Craig Gillespie („Czas próby”, „Miłość Larsa”), zaś za scenariusz odpowiada Steven Rogers, znany dotychczas z komedii romantycznych, jak „Kate i Leopold” czy „P.S. Kocham Cię”. Produkcja z Margot Robbie w roli głównej ma być mrocznym dramatem sportowym. W sieci można już zobaczyć pełen zwiastun filmu, który – podobnie jak sam film – jest przeznaczony tylko dla widzów dorosłych.

Margot Robbie wystąpi również w kontynuacji „Legionu samobójców”, prawdopodobnie zobaczymy ją też w produkcji Quentina Tarantino opowiadającej o Charlesie Mansonie. Aktorkę mieliśmy zobaczyć także w filmie biograficznym Hugh Hefnera, w którym miała zagrać jedną z żon założyciela „Playboy’a” u boku Jareda Leto, jednak produkcja została wstrzymana w związku z oskarżeniami wobec reżysera filmu.

Film „I, Tonya” trafi na ekrany kin w Stanach Zjednoczonych 8 grudnia 2017 roku. Polska data premiery nie jest jeszcze potwierdzona.

Natalia Hluzow
Tagi: News Margot Robbie