10 filmowych zapowiedzi z Super Bowl 2017

Robert Skowronski
06.02.2017 09:51
10 filmowych zapowiedzi z Super Bowl 2017 Fot. materiały prasowe

Z okazji amerykańskiego Super Bowl udostępniono garść teaserów jednych z najbardziej wyczekiwanych blockbusterów 2017 roku. Zobaczcie wideo.

Święto nie tylko dla fanów sportu, ale też i kina. Czekaliście na nowe zapowiedzi filmów, które za wszelką cenę chcecie obejrzeć? Od poprzednich udostępnionych materiałów minęło już kilka miesięcy, a Was skręca od środka, aby zobaczyć świeże ujęcia z gorących hollywoodzkich produkcji? Oto kres Waszego wewnętrznego cierpienia.

Zobaczcie zapowiedzi wyczekiwanych przez masy filmów z Super Bowl 2017.

1. „Ghost in the Shell”

Wcześniej mogliśmy podziwiać teasery „Ghost in the Shell”, a także zobaczyć jak Scarlett Johansson prezentuje się na pierwszym zdjęciu z nadchodzącego filmu. Ten zaś w kinach ma się pojawić 31 marca 2017 roku. Adaptacja kultowej mangi Masamune Shirowa. Major jest unikalną hybrydą cyborga i człowieka dowodzącą elitarną jednostką o nazwie Sekcja 9. Zajmuje się ona walką z najgroźniejszymi kryminalistami i ekstremistami, zaś teraz musi stawić czoło wrogom, których celem jest zniszczenie technologii firmy Hanka Robotic.

2. „Transformers: Ostatni Rycerz”

To już piąta odsłona serii, której premiera odbędzie się 23 czerwca 2017 roku. W dziele wyreżyserowanym przez Michaela Baya wciąż będziemy mieli do czynienia z obrazem wypakowany akcją i rozwałką dostarczającymi ton adrenaliny. Na ekran powrócą Mark Wahlberg jako Cade Yeager, Josh Duhamel jako Porucznik Lennox czy też Stanley Tucci w roli Joshuy Joyce'a.

3. „John Wick 2”

John Wick udaje się do Rzymu na prośbę starego przyjaciela, który chce przejąć kontrolę nad międzynarodową gildią zabójców. Obraz, w którym w roli głównej wystąpił ponownie Keanu Reeves, zadebiutuje na ekranach już 10 lutego 2017 roku.

4. „Lekarstwo na życie”

Ambitny młody pracownik wielkiej korporacji otrzymuje zadanie przywiezienia szefa swej firmy z idyllicznego, ale i tajemniczego ośrodka odnowy biologicznej, położonego w malowniczym zakątku w szwajcarskich Alpach. Ośrodek oferuje lekarstwo na wszelkie problemy i bolączki współczesnego świata, ale na miejscu okazuje się, że nic nie jest tym, czym mogłoby się wydawać. Bohater odkrywa mroczne sekrety i musi walczyć, by ocalić życie – i zdrowie psychiczne. Film Gore'a Verbinskiego wejdzie do kin 17 lutego 2017 roku. Główną rolę gra Dane DeHaan.

5. „Strażnicy Galaktyki 2”

Po zapowiedzi „Strażników Galaktyki 2” przyszła kolej na następną. Obraz trafi do kin dopiero 5 maja 2017 roku. Peter Quill z drużyną wyrzutków kontynuuje podróż przez kosmos i jako obrońca galaktyki stawia czoła nowym niebezpieczeństwom. Poznaje także prawdę o swoim ojcu oraz jego dziedzictwie.

6. „Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara”

Jack Sparrow zmierzy się z Kapitanem Salazarem granym przez Javiera Bardema i jego zgrają duchów. Istoty nie z tego świata wydostały się z Diabelskiego Trójkąta i postawiły sobie za cel zabicie każdego pirata na wodach, w tym oczywiście postać graną przez Deppa. Jedynym sposobem na ratunek jest odnalezienie przez bohatera magicznego artefaktu dającego władzę na morzu - trójzębu Posejdona. „Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara” doczekali się już 1. zapowiedzi. Film trafi na ekrany 27 maja 2017 roku.

7. „Logan”

W trzecim filmie o przygodach Wolverine'a spotykamy bohaterów przygniecionych ciężarem codziennych problemów. Zniedołężniały Logan musi zadać sobie pytanie, czy potrafi - albo czy w ogóle chce - wykorzystać swoje moce w dobrym celu. Wydaje się, że minęły już czasy, kiedy można było naprawić świat ostrymi pazurami i telepatią. „Logan” został oznaczony kategorią wiekową R, a jego polska premiera odbędzie się 3 marca 2017 roku.

8. „Szybcy i wściekli 8”

Szczęśliwy miesiąc miodowy Dominica i Letty przerywa pojawienie się tajemniczej kobiety, która ponownie wciąga mężczyznę w świat zbrodni. Mogliśmy już zobaczyć jakie samochody zostaną pokazane w 8. części, a także dowiedzieliśmy się, że być może na ekran powróci... postać Paula Walkera. Wiemy także, że kolejne odsłony cyklu trafią do kina 19 kwietnia 2019 roku oraz 2 kwietnia 2021 roku. „Szybcy i wściekli 8” zadebiutują 21 kwietnia 2017 roku.

9. „Słoneczny patrol”

Studio Paramount Pictures podzieliło się już pierwszym trailerem dzieła stanowiącego pełnometrażową wersję serialu znanego z lat 90. Obraz Setha Gordona, mającego już na koncie m.in. „Szefowie wrogowie”, będzie komedią z kategorią wiekową R. „Słoneczny patrol” ma trafić na polskie ekrany 12 maja 2017 roku i przedstawi historię ratowników broniących swojej plaży przed ekologiczną katastrofą spowodowaną wyciekiem ropy naftowej.

10. „Life”

Historia o ekipie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej, która po otrzymaniu próbek z Marsa odkrywa, że są na planecie można odnaleźć oznaki życia, i to znacznie bardziej inteligentnego niż można było przypuszczać. Obraz Daniela Espinosy z rolami Ryana Reynoldsa i Jake'a Gyllenhaala trafi na ekrany 24 marca 2017 roku.

Na Które filmy czekacie najbardziej?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.