15 aktorów, którzy prawie zginęli na planie filmowym

Sergiusz Kurczuk
17.08.2017 15:50
15 aktorów, którzy prawie zginęli na planie filmowym Fot. kadry z filmów

Praca aktora to ciężki kawałek chleba. Wiedzą o tym hollywoodzkie gwiazdy, które udział w filmach nieomal przypłaciły życiem. 

Życie aktora nie jest wcale takie łatwe, jak wydaje się wszystkim tym, którzy marzą, by zostać gwiazdą. Plan filmowy to miejsce, w którym czyhają tysiące niebezpieczeństw. W ciągu ostatnich miesięcy doszło do dwóch głośnych wypadków, w których kaskaderzy stracili życie. W lipcu 2018 roku zmarł członek ekipy „The Walking Dead”, a w sierpniu zginęła dublerka Zazie Beetz na planie filmu „Deadpool 2”. Jednak wcale nie trzeba być kaskaderem, żeby mocno oberwać podczas kręcenia filmu.

Gwiazdy hollywoodzkich produkcji też często narażają swoje zdrowie. Niektórzy zdają sobie sprawę z ewentualnego ryzyka i świadomie rezygnując z dublera, wykonują kaskaderskie sztuczki, które czasami kończą się w szpitalu. Inne urazy są całkowicie przypadkowe i często wynikają z pecha. Oto lista 15 aktorów, którzy odnieśli poważne obrażenia na planie zdjęciowym. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.