18 minut sprintu z Tomem Cruisem

Robert Skowronski
17.10.2016 11:09
18 minut sprintu z Tomem Cruisem Fot. kadr z filmu

Może i nie grzeszy wzrostem, ale potrafi przebierać nogami. Oto 18 minut porządnego joggingu razem z Tomem Cruisem. Run Tom, run!

Powszechnie znaną prawdą jest, że w show biznesie trzeba być szybkim, aby nie dać się wyprzedzić konkurencji. To ciężki kawałek chleba, a każdy tylko czeka aż się nam powinie noga. Trzeba być sprytnym, mieć oczy wokół głowy, dobrze przeanalizować każde posunięcie związane z publiczną wypowiedzią czy też z doborem ról.

Tom Cruise zdołał nam udowodnić, że jest dobry w te klocki - chyba że to zasługa scjentologicznych nauk. Aktor występuje na wielkim ekranie od 1981 roku. To właśnie wtedy zadebiutował w filmie „Niekończąca się miłość”. Jednak na prawdziwy przełom musiał poczekać jeszcze 5 lat oraz „Top Guna” w reżyserii Tony'ego Scotta. Później już poszło z górki, a w jego filmografii zaczęły się pojawiać kreacje, w takich dziełach, jak „Rain Man”, „Urodzony 4 lipca”, „Wywiad z wampirem”, „Oczy szeroko zamknięte” czy „Mission: Impossible”.

Jest pewien element, który scala niemal wszystkie role Toma Cruise'a, a którego raczej mało kto był świadomy. Praktycznie każdy bohater, w którego wcielił się aktor, wcześniej czy później biegał na ekranie. Niekiedy jest to ucieczka przed niebezpiecznymi ludźmi, a czasami wręcz odwrotnie i pogoń za takimi, innym razem zwykła chęć przemieszczenia się z punktu A do B.

Swoje się wybiegał. To prawdopodobnie jedna z przyczyn tego, że pomimo 54 lat na karku wciąż zachowuje nienaganną sylwetkę. No to... do biegu, gotowi, start!

Powyższe wideo obejmuje sceny do „Mission: Impossible - Rogue Nation” włącznie, a przecież na horyzoncie już „Jack Reacher: Nigdy nie wracaj”, który wejdzie do kin 21 października 2016. Tom Cruise przy tej okazji z pewnością będzie się musiał trochę napocić biegając. Studio Paramount i Tom Cruise nie mogą dojść do porozumienia, przez co opóźnia się produkcja filmu „Mission: Impossible 6”, za to „Na skraju jutra 2” zaczyna nabierać kształtów. Przed aktorem jeszcze wiele kilometrów do przebycia.

Wyścig trwa!

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.