11.07.2017 16:59

2. sezon „Stranger Things” ze zmienioną datą premiery

Netflix właśnie opublikował kolejny trailer serialu ujawniając, że pojawi się on już wkrótce. Sprawdźcie szczegóły na temat tej produkcji.

2. sezon „Stranger Things” ze zmienioną datą premiery
foto: kadr z wideo

Kolejny sezon „Stranger Things” w reżyserii braci Duffer to 9 odcinków z akcją rozgrywającą się jesienią 1984 roku. Zdjęcia do serialu trwały od października 2016 do kwietnia 2017. Początkowo za datę premiery podano Halloween 2017 roku, jednak to uległo zmianie.

27 października 2017 - to właśnie wtedy rozpocznie się 2. sezon serialu, który stał się prawdziwym hitem Netflixa. Zobaczcie również krótki zwiastun zapowiadający datę premiery serialu:

Ujawniono również plakat tej produkcji, na którym widać Lucasa, Dustina, Mike'a i Willa na rowerach gapiących się w zachmurzone niebo:

foto: materiały prasowe

Dotychczas dowiedzieliśmy się, że w 2. sezonie zobaczymy trójkąt miłosny, serial będzie też nawiązywać do „Indiana Jonesa i Świątynia Zagłady”. Nie zabraknie też klimatu rodem z horroru, chociaż fani wiedzą, że mrok i atmosfera grozy to stały element tego serialu. Zresztą 1. sezon pochwalił sam Stephen King. Co ciekawe „Stranger Things” niektórzy określają „najlepszą ekranizacąi książki Mistrza Grozy, której on sam nigdy nie napisał”.

Aleksandra Degórska
Tagi: News Stranger Things