3. zwiastun „Spider-Man: Homecoming”

Kamil Dachnij
24.05.2017 14:05
3. zwiastun „Spider-Man: Homecoming” Fot. kadr z filmu

Finalny zwiastun nadchodzącego wielkimi krokami reboota Człowieka-Pająka już w sieci. Zobaczcie nowe sceny. 

Marvel Studios nie pozwala zapomnieć o  „Spider-Man: Homecoming” i opublikowało trzeci oficjalny zwiastun filmu. Odnajdziemy w nim trochę nowego materiału, gdzie Tom Holland jako bohaterski Człowiek-Pająk udowadnia, że nie tylko jest diabelnie zwinny i silny, ale także niezmiernie uroczy. Są duże szanse, że stanie się najlepszym odtwórcą roli Spider-Mana do tej pory. Zobaczcie nowy zwiastun:

To jednak nie koniec atrakcji związanych z ikoną Marvela. Gdyby komuś było mało, to jest jeszcze jeden trailer! Wersja międzynarodowa zawiera inne sceny. Zobaczcie:

W obu zwiastunach położono trochę inne akcenty. Amerykańska wersja bardziej stawia na ukazanie Petera Parkera w nowej roli obrońcy miasta, zaś międzynarodowa mocniej uwypukla jego relacje z Avengersami. Robert Downey Jr. pojawia się w zabawnych scenach, zaś główny przeciwnik bohatera, czyli Vulture (Michael Keaton), prezentuje się całkiem przyzwoicie i nie wygląda, jakby miał podzielić los nieudanej roli Jamiego Foxxa z „Niesamowitego Spider-Mana 2”. Szczególnie początek trailera przeznaczonego na rynek światowy zwraca uwagę – widzimy jak Spider-Man kręci filmik z walki na lotnisku, która odbyła się w filmie „Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów” z 2016 roku.  

To w powyżej wymienionym filmie poznaliśmy, jakie możliwości prezentuje nowy Człowiek-Pająk. Dawno już nie ekscytowano się filmowym cameo w takim stopniu, jak miało to miejsce przy debiucie Toma Hollanda. Dla aktora Marvel przygotował zresztą dość świetlaną przyszłość, bowiem filmów z jego udziałem ma być całkiem sporo.

Reżyserem reboota jest Jon Watts, dla którego jest to pierwsza tak duża produkcja filmowa. Jego wcześniejsze filmy były typowymi przedstawicielami kina gatunkowego: „Cop Car” z 2015 roku to thriller z Kelvinem Baconem, zaś „Klaun” z 2014 roku to horror. Jak mu pójdzie w nowej konwencji, przekonamy się 14 lipca 2017 roku. Pewne obawy możemy budzić ilość osób pracujących przy scenariuszu, bo jest ich aż 6. Miejmy nadzieję, że nie będzie to żaden potwór Frankensteina, a spójna wizja. 

Kamil Dachnij Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.