Nadchodzi kolejna odsłona "365 dni". Znamy datę premiery nowego filmu o Laurze i Massimo

21.06.2022 10:38
Nadchodzi kolejna odsłona "365 dni". Znamy datę premiery nowego filmu o Laurze i Massimo Fot. materiały prasowe/Karolina Grabowska/Netflix

Chociaż filmy z serii "365 dni" spotkały się z ogromną ilością krytyki i hejtu, to twórcy nie zwracają na to uwagi i postanowili, że jeszcze w wakacje 2022 roku pokażą nam kolejną odsłonę franczyzy.

365 dni 3 - znamy datę premiery filmu

Trzecia odsłona serii "365 Dni" oparta została na książce autorstwa Blanki Lipińskiej. Na obecną chwilę nie znamy jednak szczegółów fabularnych, ponieważ zakończenie poprzedniej części sugerowało raczej, że twórcy znacząco odejdą od literackiego pierwowzoru.

Polecamy

Jeżeli seria filmów zakończy się filmem "Kolejne 365 dni", to raczej dowiemy się, którego z mężczyzn wybierze Laura - Massimo albo Nacho. Sama Blanka Lipińska wyjaśniła na Instagramie, że "Kolejne 365 dni" będzie "szaleńczo zaskakującym" filmem, a przy okazji jest też jej ulubionym z serii.

Z doniesień aktorów i twórców wiemy, że zakończenie trylogii zadebiutuje na Netflixie już 19 sierpnia 2022 roku. W rolach głównych w "Kolejnych 365 dniach" powrócą Anna-Maria Sieklucka, Michele Morrone i Simone Susinna.  

Polecamy

"365 dni" był ogromnym hitem i to światowego formatu - produkcja po debiucie Netflixa podbiła zestawienia najpopularniejszych produkcji, a doceniła ich nawet loża szyderców, nagradzając polski film Złotą Maliną, co w gruncie rzeczy jest też dobrym wyróżnieniem.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.