"365 dni: Ten dzień" - zobaczcie zwiastun kontynuacji przygód Massimo i Laury. Znamy też datę premiery

08.04.2022 10:26
"365 dni: Ten dzień" - zobaczcie zwiastun kontynuacji przygód Massimo i Laury. Znamy też datę premiery Fot. materiały prasowe/Netflix

Niezależnie od tego, czy tego chcecie, czy nie, to Netflix postanowił zrealizować kolejną część "365 dni". Ta nosi podtytuł "Ten dzień" i opowie nam kolejne przygody włoskiego gangstera i jego polskiej kochanki.

365 dni: Ten dzień - oto zwiastun i data premiery filmu na bazie powieści Blanki Lipińskiej

"365 dni" było ogromnym hitem i to światowego formatu - produkcja po debiucie Netflixa podbiła zestawienia najpopularniejszych produkcji (w czym niewątpliwie pomogła pandemia i fakt, że ludzie nie mieli co robić ze swoim życiem w domach), a doceniła ich nawet loża szyderców, nagradzając polski film Złotą Maliną.

Polecamy

To oczywiście oznaczało, że film w trybie natychmiastowym doczeka się kolejnej odsłony i długo nie musieliśmy na nią czekać. W sieci pojawił się bowiem zwiastun filmu "365 dni: Ten dzień" i możecie go zobaczyć poniżej, bo nie zamierzamy wam opowiadać, co w nim jest.

bajka Fot. foto: materiały prasowe/Netflix

I nie, to nie dlatego, że go nie oglądaliśmy - po prostu nie chcemy psuć niespodzianek, a słowa nie oddadzą tego, co się dzieje na ekranie:

Polecamy

Jak czytamy w oficjalnym opisie fabuły filmu "365 dni: Ten dzień":

Laura i Massimo znów są razem, gorętsi niż kiedykolwiek. Niestety, sprawy komplikują rodzinne więzi Massimo i tajemniczy mężczyzna, który pojawia się w życiu Laury, pragnąc zdobyć jej serce i zaufanie... za wszelką cenę.

Brzmi co najmniej tajemniczo, by nie powiedzieć, że prawie mistycznie. Film "365 dni: Ten dzień" Barbary Białowąs i Tomasza Mandesa zadebiutuje na Netflix już 27 kwietnia 2022 roku. W głównych rolach powrócą oczywiście Anna-Maria Sieklucka (Laura) i Michele Morrone (Massimo).

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.