28.05.2019 10:32

5. sezon "Lucyfera" - kiedy premiera?

"Lucyfer" to serial, który został uratowany przez platformę Netflix. Czy można spodziewać się 5. sezonu popularnej serii? Showrunnerzy odpowiedzieli na pytania, które trapią fanów.

Lucyfer sezon 5
fot: kadr z wideo

4. sezon "Lucyfera" miał swoją premierę na początku maja 2019 roku. Twórcy zaskoczyli fanów i zamiast 22 odcinków, zrobili tylko 10, a tym samym pozostawili widzów z niedosytem. Pojawiło się zatem pytanie, kiedy odbędzie się premiera 5. sezonu "Lucyfera"?

5. sezon "Lucyfera" - kiedy premiera?

Jak na razie nie wiadomo, kiedy odbędzie się premiera 5. sezonu "Lucyfera". Twórcy czekają na zielone światło od Netfliksa:

"

Netflix powinien powiadomić nas w ciągu miesiąca [do 8 czerwca]. Tak robią z pierwszymi sezonami seriali, a więc mamy nadzieję, że poinformują wszystkich w przeciągu miesiąca. Wsparcie fanów jest bardzo pomocne. "

Jak przyznają Ildy Modrovich i Joe Henderson, sekwencja rozpoczęcia 5. sezonu "Lucyfera" jest już gotowa i została stworzona zaraz po rozpoczęciu 4. sezonu. Twórcy ponadto chwalą się, że mają pewną niespodziankę, która będzie motywem przewodnim nadchodzącego sezonu.

"Lucyfer" - Netflix podziękował fanom za uratowanie serialu i udostępnił nowy sezon
"Lucyfer" - Netflix podziękował fanom za uratowanie serialu i udostępnił nowy sezon
Przeczytaj także "Lucyfer" - Netflix podziękował fanom za uratowanie serialu i udostępnił nowy sezon

4. sezon "Lucyfera" był pierwszym sezonem wyprodukowanym przez platformę Netflix. Według showrunnerów wsparcie fanów jest w tej sytuacji kluczowe. Kiedy stacja FOX zrezygnowała z dalszej emisji serialu, widzowie, którzy zżyli się z bohaterami serialu nie dali za wygraną. Wkrótce okazało się, że jest jeszcze nadzieja. Najważniejsze, żeby seria miała dobrą oglądalność.

Zobacz także: TOP 10: Najlepsze cytaty z serialu "Lucyfer"

Czekacie na 5. sezon "Lucyfera"?

Karolina Woźniak
Tagi: Netflix Lucyfer