5G zamienia ludzi w zombie. Zobacz pierwszy zwiastun horroru „5G Zombies”

14.04.2020 11:04
5G zamienia ludzi w zombie. Zobacz pierwszy zwiastun horroru „5G Zombies” Fot. . SCS Entertainment/YouTube

Fani teorii spiskowych powinni ucieszyć się, że ktoś zekranizował ich niedawne odkrycia. Film „5G Zombies” opowiada o świecie, w którym technologia 5G zamienia ludzi w bezmózgie zombie, grasujące po ulicach miast. Zobacz pierwszy zwiastun.

„5G Zombies” to niskobudżetowy film, który powstaje dla SCS Entertainment, pod okiem dwójki reżyserów: Johna R. Walker i Dustina Fergusona. Produkcja przygląda się światu, w którym dochodzi do groźnej pandemii, a osoby ocalałem z katastrofy, przy pomocy technologii zmieniają się w bezmyślne istoty.

Przeczytaj także

„5G Zombies” – fabuła

Wraz z pierwszym zwiastun, pojawił się też oficjalny opis filmu. 

W świecie opanowanym przez pandemię, rządy państw sprzysięgły się, aby wyprać mózgi ocalałym przy użyciu technologii 5G. Ich cel? Stworzyć nowy światowy porządek. Zobacz jak świat rozpada się z różnych pespektyw. Akurat wtedy, gdy myślałem, że już gorzej być nie mogło.

„5G Zombies” – zwiastun

Przeczytaj także

Pierwszy zwiastun produkcji pokazuje ludzi dosłownie zaślepionych przez przekaz dochodzący z urządzeń mobilnych. Czy da się uciec przed wszech-otaczającą technologią?

Produkcja ma trafić na VOD już za dwa tygodnie, 1 maja.

Czytaj także: COVID-19 zmienia ludzi w żywe trupy w pierwszym zwiastunie horroru "Corona Zombies" 

Michał Kaczoń
Michał Kaczoń Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.