"6 sezonów i film" stało się prawdą - "Community" doczeka się pełnometrażowej produkcji. Powróci oryginalna obsada

03.10.2022 12:08
"6 sezonów i film" stało się prawdą - "Community" doczeka się pełnometrażowej produkcji. Powróci oryginalna obsada Fot. materiały prasowe/NBC

Twórca serialu Dan Harmon oraz gwiazdorzy oryginalnego serialu Joel McHale, Danny Pudi, Alison Brie, Gillian Jacobs, Jim Rash oraz Ken Jeong powrócą w filmie "Community"!

Community nareszcie doczeka się pełnometrażowego filmu

W końcu plan brzmiący: "6 sezonów i film" zostanie zrealizowany. Platforma streamingowa Peacock oficjalnie zamówiła pełnometrażową produkcję, która ma nam zamknąć przygody postaci z serialu "Community". Ten był popularnym projektem, który doczekał się ponad 100 odcinków na przestrzeni lat 2009-2015. 

Polecamy

"Community: The Movie" zostanie przygotowane na podstawie scenariusza Dana Harmona (twórca oryginalnego serialu, a później też m.in. "Ricka i Morty'ego"). Jak dowiadujemy się od Deadline, w filmie powrócą gwiazdy oryginału, Joel McHale, Danny Pudi, Alison Brie, Gillian Jacobs, Jim Rash oraz Ken Jeong.

Na razie nie wiemy, czy gościnnie pojawią się Yvette Nicole Brown i Donald Glover, którzy należeli do głównej obsady przez 5 sezonów. Nie spodziewamy się również powrotu Chevy'ego Chase'a, który opuścił projekt ze względu na liczne konflikty na planie.

Polecamy

Tak jak wspomnieliśmy, Harmon i Andrew Guest napiszą scenariusz i będą producentami wykonawczymi. Peacock zakupił również nieekskluzywne prawa do pokazywania wszystkich 6 sezonów "Community".

Sprawę w oświadczeniu skomentowała Susan Rovner, jedna z szefowych oddziału streamingu w NBCUniversal:

"Sześć sezonów i film" to zabawny żarcik z początkowych sezonów "Community", który szybko rozpalił wyobraźnie fanów i twórców. Cieszymy się, że będziemy mogli spełnić to marzenie i przynieść widzom zakończenie tej ikonicznej, zabawnej i zwyczajnie fajnej komedii od NBC.

Niestety na razie nie znamy daty premiery "Community: The Movie".

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.