12.03.2020 10:50

"A Quiet Plane" - zobaczcie Emily Blunt w przezabawnej parodii "Cichego miejsca" [WIDEO]

Denerwuje was hałas w samolocie? "A Quiet Plane" to spełnienie waszych marzeń! Emily Blunt reklamuje najcichsze linie lotnicze na świecie.

Foto: Rex Features/East News
Foto: Rex Features/East News

Wszystko rzecz jasna w ramach promocji "Cichego miejsca 2" - horroru, który zadebiutuje w kinach już za kilka dni. Odtwórczyni głównej roli wraz z reżyserem (a prywatnie jej mężem), Johnem Krasinskim, postanowili przenieść swoje małe "ciche uniwersum" na zupełnie inny grunt. W ten oto sposób zrodził się pomysł na "najcichsze linie lotnicze świata". Jak wygląda oferta "A Quiet Plane"?

"A Quiet Plane" - Emily Blunt w przezabawnej parodii "Cichego miejsca"

W "Cichym miejscu" Emily Blunt wciela się w Evelyn Abbott, która wraz z rodziną usiłuje przeżyć w postapokaliptycznym świecie opanowanym przez potwory, które przywołuje choćby najmniejszy dźwięk. Zachowanie absolutnej ciszy jest zatem podstawą do przetrwania. Już wkrótce światło dzienne ujrzy kontynuacja horroru. Z tej okazji Emily Blunt odwiedziła Jimmy'ego Kimmela w jego programie "Jimmy Kimmel Live!", gdzie zaprezentowała oryginalny chwyt marketingowy promujący film, a zarazem spełnienie marzeń milionów ludzi - linie lotnicze "A Quiet Plane". Zobaczcie sami (start od 3 minuty):

"Ciche miejsce 2" - w sieci pojawiły się pierwsze reakcje na horror. Czy dorównuje oryginałowi?
"Ciche miejsce 2" - w sieci pojawiły się pierwsze reakcje na horror. Czy dorównuje oryginałowi?
Przeczytaj także "Ciche miejsce 2" - w sieci pojawiły się pierwsze reakcje na horror. Czy dorównuje oryginałowi?

"Ciche miejsce 2" zadebiutuje już 20 marca 2020 roku. Twórcą filmu jest John Krasinski, a w rolach głównych wystąpili Emily Blunt, Cillian Murphy, Noah Jupe, Millicenta Simmonds, Djimon Hounsou i Wayne Duvall.  

Zobacz też: John Krasinski ma już pomysł na "Ciche miejsce 3". O czym miałby opowiadać horror? 

Tagi: Film News Horror Ciche miejsce