23.04.2018 11:56

A co gdyby Iniemamocni byli grani przez rodzinę z „Family Guya”?

Darth Blender przygotował parodię zwiastuna „Iniemamocnych 2”, w której rodzina Parrów zostaje zastąpiona Griffinami z „Family Guya”. Zobaczcie, jak Peter, Lois i dzieciaki prezentują się jako drużyna superherosów.

A co gdyby Iniemamocni byli grani przez rodzinę z „Family Guya”?
foto: kadr z wideo/ materiały prasowe

Użytkownik Youtube'a o ksywie Darth Blender przygotował kolejny mash-up - tym razem połączył Iniemamocnych z najpopularniejszą (po Simpsonach) rodziną w historii seriali animowanych, czyli Griffinami znanymi z „Family Guya”. Autor ma koncie m.in. dwie zabawne parodie nadchodzącego megahitu Marvela, czyli „Avengers: Infinity War”.

Zostawmy jednak na chwilę nadchodzący film Marvel Studios i skupmy się na parodii Iniemamocnych - Peter wciela się w Pana Iniemamocnego, Lois w Panią Iniemamocną, nastoletni Chris i Meg są odpowiednio Maksem i Wioletą (chociaż w chłopaka wciela się również pies Griffinów, Brian), a Stewie odgrywa najmłodszego z Parrów, czyli Jack-Jacka:

Iniemamocni w świecie Family Guya

Parodia jest zaskakująco udana. Warto jeszcze zaznaczyć, że Cleveland Brown zastępuje Mrożona, którego w oryginale odgrywa Samuel L. Jackson. Być może twórcy „Family Guya” zdecydują się na pełnoprawną parodię Iniemamocnych w nadchodzących odcinkach serialu. Nie byłoby to dla nich niczym nowym - w końcu Seth MacFarlane i spółka wzięli już na warsztat „Gwiezdne Wojny”, którym poświęcili aż 3 odcinki specjalne, w których odegrali całą oryginalną trylogię:

Film „Iniemamocni 2” ma mieć premierę w Stanach Zjednoczonych 15 czerwca 2018 roku, natomiast w Polsce dostępny będzie dopiero 13 lipca 2018 roku. Być może data premiery w naszym kraju jeszcze ulegnie zmianie, ale na razie musimy poczekać na decyzje polskiego dystrybutora.

Kamil Kacperski
Tagi: Iniemamocni 2 Family Guy